Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme úgy belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy belekezdeni egy párkapcsolatba, hogy nem érzek szerelmet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon rendes srácot egy társkereső oldalról, akivel majd egy hét múlva találkozni fogok.

Rengeteget beszélgetünk fb-n, rengeteg közös téma van, de valamiért abszolút nem érzek szerelmet.

Nem akarok játszadozni vele, de tartok tőle, hogy majd a találkozásunkkor sem működik majd a kémia..

Nektek volt már hasonló esetetek?


2017. okt. 8. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érezhetnél szerelmet, ha még nem is találkoztatok?
2017. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez a felnőtt kategória, és mivel csak tinik lesznek szerelmesek lenni olyanba, akit még nem is láttak, némi zavart érzek a rendszerben...


Rengeteget beszéltek, rengeteg közös téma van. Ez jó. Leszámítva megintcsak azt, hogy egy bizonyos kor után már nem csetelek valakivel rengeteget akit nem is láttam. Már ha párkapcsolatra vágyom és nem levelezőtársra.

2017. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de te hány éves vagy ? Belekezdeni egy párkapcsolatba ? Ez nem párkapcsolat hiszen azt írtad még nem is találkoztatok. Az hogy fb on jól megy a csetelés az csak egy dolog. A valóság az más.
2017. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom facebookon mitől jönne át a kémia... Plusz egy randi nem párkapcsolat. Csupán egy facebookos beszélgetés alapján nem lehet se jót se rosszat leszűrni egy kapcsolat jövőjéről.
2017. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!