Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ertelme igy depresszioval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme igy depresszioval es ilyen csaladdal belekezdeni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek neten egy pasival, nagyon ertelmes, jokat beszelgetunk, kulsoleg is bejon es tetszik, hogy nem jatszmazik es nem titkolja a szandekat. Elhivott randizni, szeretne megismerni. Viszont nem reg szembesultem vele, hogy en gyerekkorom ota depresszios vagyok. Nagyon problemas csaladbol szarmazom, 2 testverem van de veluk is komoly bajok vannak (egyik drogos, psziches beteg es ket gyereke van akik miatt mellette kell lennem, masik prostitualt), apankat el kell tartanunk, aki alkoholista es lelkiterrorista... nekem pedig van egy noi betegsegem amibol kifolyolag sok kellemetlen tunet mellett a szunni nem akaro depresszio az egyik legrosszabb. 1 eve szedek gyogyszert, de semmi javulas. O meg nem tud semmit a csaladomrol, se a problemaimrol... Felek, hogy idovel ha megismer es komolyabbra fordulna, akkor kell majd meghatralnom, mivel en sem vagyok rendben. Es felek, hogy ha meghatralok, egy olyan pasit "veszitek el", akivel jo is lehetne...

Jobb igy bele sem kezdeni, igaz?


2016. aug. 27. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha lelepsz a csaladodtol, akkor uj eletet tudsz kezdeni. Ez a te dontesed. A jelenlegi helyzet abbol jon, hogy nem valtoztatsz.


Egyebkent eltitkolni dolgokat sose vezet jora. Ugy nem lehet egy normalis eletet kezdeni, vagy egy kapcsolatot alapozni, fenntartani.

2016. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnek majd lelepni kulfoldre, de a csaladom a csaladom marad es legalabb a gyerekek miatt foglalkoznom kell veluk. Eltitkolni pedig nem akarok semmit, csak ugy erzem nem facebook tema a csaladi problemam. Inkabb szemelyesen mondanam el... de tudom hogy ot ez nem fogja eltantoritani.
2016. aug. 27. 10:07
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Istenkém, ha minden ember, csak akkor keresne párt, amikor minden ok vele, lenne vagy 100 párkapcsolat a földön, és az emberiség kihalna!

Arra persze a nagy önsanyi közepette nem is gondoltál, hogy egy szerelem segíthet a depressziódon? Hogy erőt adhat abban, hogy a 0-ról kimozdulj?


Anyám is depressziós volt, már olyan időszakot is éltem meg, amikor minden héten azért imádkoztam, ha legközelebb megyek hozzá még életben legyen! Aztán rátalált a szerelem és visszakaptam az édesanyám! Teljesen kivirult, megint az anyukám lett, és végre jellemileg is visszaerősödött!


Azt hagyd meg a férfinek, hogy eldöntse, hogy akar-e a nyavalyáiddal együtt. Ha ő a társad akar lenni, akkor a gondjaitok úgyis közösek lesznek és akkor nem kell emózni a szobád legsötétebb sarkában egyedül!


Én is soha a büdös életben nem jöttem volna össze egyetlen pasival sem, ha arra várok, hogy minden ok legyen. Mégis egy 7 éve tartó boldog párkapcsolatba élek, ami segít benne, hogy soha ne hagyjam el magam. Erőt ad, hogy velem van a párom és nem zárkózok magamba, mert ott van a párom akinek szüksége van rám és viszont!


Hagyd abba ezt önzőséget, mert nem a férfit mented meg magadtól, hanem eltolod a lehetőséged a fejlődésre!

2016. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ertelme. Az orszag fele depresszios es van parkapcsolata. Akkor szokott csak gond lenni ha depresszios valaki de nem tud rola es az osszes tunetet a parjara fogja. Na azt nem eli tul egy kapcsolat se. De nalad nem ez a helyzet ugyhogy mindenkepp megeri megprobalni.
2016. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nem szeretnek onzo lenni, es tudom hogy forditott helyzetben en segiteni probalnek, valoszinuleg o is igy fog tenni... remelem, hogy mindkettonknek pozitiv es sikerelmeny lesz. :)

2016. aug. 27. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a saját gyereked akkor nem te vagy a felelős... Kezdj új életet vagy előbb -utóbb bele döglessz ebbe!
2016. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira rossz a gyerekeknek, akkor érd el, hogy vegyék el a szülőktől. Aztán akár fogadd örökbe, ha ennyire felelősséget akarsz vállalni értük.


Apádat nem kell eltartanod, hanem elvonóra kell küldeni, és kikúráltatni az önpusztításból, és önálló személyiségként kezelni. Ha erre nem vevő, nem képes ember lenni, akkor ő már nem az apád, hanem egy vén alkesz, akinek semmi keresnivalója az életben.


Ugyanez a tesóiddal is.

És magaddal is... depressziót nem gyógyszer szünteti meg! Csak elnyomja, így lenne erőd, hogy tudatosítva a problémáidat, önismerettel, pszichológus útmutatásával, céljaidat ismerve felülkerekedj a depresszión, önerőből! Csak rajtad múlik, benned van a kulcs, külső forrás nem oldja meg sosem a lelki bajokat...

2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso, sajnos ilyen "lelkis" vagyok, nem tudok nem torodni a csaladommal. Nehany sorban nem lehet leirni mi a helyzet es hidd el, ha a helyemben lennel, te is megtenned ami toled telik.


Sajnos ahhoz hogy komoly lepeseket tegyek, meg fiatal vagyok, nagyon.


A magam problemajat igyekszem orvosolni, evek ota nyakig vagyok a pszichologiaban es onismeretben. Mikor gyogyszert irtam, ott nem nyugtatora gondoltam, hanem hormonkezelesre ami a nogyogyaszati betegsegemre kaptam. Ahhoz bizony orvos es tabletta vagy mutet kell. Ez pedig osszefugg a depresszioval, amit nyilvan nem probalok gyogyszerrel kezelni, mert annyira hulye nem vagyok.

2016. aug. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!