Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok akik rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik rossz családban nőttek fel és nem bíztak meg a szüleikben? Nektek sikerült megtalálni életetek párját, akiben megbízhattok?

Figyelt kérdés
Elvileg aki nem bízhat a szüleiben , az nem igazán tud boldog kapcsolatot kialakítani mert bizalmatlan.
2019. szept. 2. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem általánosítás bár rám igaz ez.
2019. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalanul kötődő - ez a szó, amit keresel.


Sok pszichológushoz mászkálás után igen, sikerült.

2019. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát en eljutottam oda, hogy megértettem és átéreztem, hogy a szülők nem a többi ember, szóval abból indultam ki, amit látok a máiskból.
2019. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.Nekem sikerült.
2019. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, ő az az életemben aki mellett teljes érzelmi biztonsagban vagyok.
2019. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelen, de én először rendbetettem magam, terápiára és önismereti csoportba jártam és csak utána jöhetett szóba kapcsolat, amikor már készen álltam rá.
2019. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már megtanultam, hogy jobb, ha csendben maradok, mert ha őszinte vagyok kapom a fejmosást, viszont sajna a páromin néha görcsösen számon kérem pl egy ígéretét mondván elég, ha anyámék hátba szúrnak legalább ő legyen egy szinten a támaszom, ha már otthon ezt nem kapom meg
2019. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem bízok igazából a szüleimben (meg általában senkiben sem). Felneveltek tisztességesen, de ebbe csak az anyagi támogatás fért bele, azon túl más nem igazán. Jobb híján pár barátban tudok ilyen-olyan szinten bízni, de egyikükben sem teljes mértékben.

Mivel világéletemben egyedül voltam (lelkiekben) hagyva, így ez vált számomra a basic szintté. Nem tudok hinni az igazi, feltétel nélküli szerelemben és szeretetben sem (pedig nagyon szeretnék), mivel nem érzem úgy, hogy valaha lett volna részem ezekben.

Szóval a kérdésre a válaszom, nem, nem sikerült életem párját megtalálni. Persze nem is törtem össze magam azért, hogy megtaláljam.

2019. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sikerült.

És még abban is, hogy én hogy NE neveljem a gyerekeimet.

2019. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sikerült
2019. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!