Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külső szemmel nézve tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemmel nézve tényleg beteges és fura a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

28 F vagyok, a barátnőm 40 éves és van egy 18 éves fia.


Mindenki fura szemmel néz rám a nagy korkülönbség miatt,én is tartottam az elején a kapcsolattól,de felesleges volt a barátnőm fantasztikus külsőleg is gyönyörű és belsőleg is.


Kezdetben még attól is féltem,hogy a fiával rossz lesz a viszonyom.


Ez az elején tényleg így volt,de szerintem mikor rájött hogy komolyak a szándékaim az anyjával azóta jelentősen jobb lett a kapcsolatunk már már szinte haveri.


Eljárunk a sráccal együtt kocsmázni néha még discozni is.


Visszatérő jelleggel ugrat engem azzal hogy lefekszem az anyjával

( persze ezt más kontextusban mondja).


És mikor ezt egy kívülálló például haverok munkatársak ezt látják, szembesülnek vele ledöbennek,és különböző beteges jelzőkkel illetnek.


Szerintetek is elitélendő és fura párkapcsolatom?



2019. szept. 6. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a ti döntésetek.
2019. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, ha ti így érzitek magatokat boldognak!
2019. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa és nem tartanám egészségesnek. De mi közöm hozzá? Ne érdekeljen már.
2019. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Bezzeg fordított esetben nem lenne "beteges", egy 40 éves férfi és egy 28 éves nő. :) Hát, sajnos még itt tartunk, kb. 20-30 év múlva nem lesz ebben semmi "beteges", mert érzelmi intelligenciában fejlődik talán a társadalom.
2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegeknek semmi képpen nem nevezhető. Talán kicsit szokatlan.
2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá,ha ti igy döntöttetek.Ez egyedül rátok tartozik.Amúgy nem ti vagytok az egyetlen pár ahol a nő idősebb néhány évvel.
2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsának furcsa, de egyáltalán nem beteges. Nem hétköznapi, ezért az emberek megdöbbennek. Ne törődj velük, sok boldogságot nektek!
2019. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Picit valóban furcsa, de ha boldogok vagytok, szeretitek egymást, és kiegyensúlyozott a kapcsolatotok, akkor senkinek semmi köze hozzá. A ti életetek. Azt tesztek, amit jónak látták, amíg másnak nem ártotok vele (már pedig ezzel nem hiszem, hogy ártanátok).
2019. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb hasolni szitu 29f és 41 éves a nö és tök jöl kijövünk... szoval igy tovább pacsi. :D
2019. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem beteges, ne foglalkozz vele mások mit mondanak. Én 38 párom 27 volt mikor összejöttünk és már 7 éve ennek.

Eleinte nem adtam sok esélyt a kapcsolatunknak a nagy korkülönbség miatt, de aztán, ahogy teltek a hónapok - évek rájöttem, hogy ez eddigi életem legharmonikusabb párkapcsolata. Fiatalon nem gondoltam, hogy egy 11 évvel fiatalabb férfivel fogom majd összekötni az életemet. 🙂 Szintén van gyerek azaz gyerekek!!! Neki is és nekem is egy fiam és ráadásul egyidősek, annyira hasonlítanak egymásra a fiúk, hogy voltak akik azt hitték, hogy ikertestvérek. 😀

2019. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!