Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kétségbe vagyok esve, sose lesz már komoly párkapcsolatom? 20/l

Figyelt kérdés
nem tudok párkapcsolatot újra kialakítani senkivel Volt egy 3 éves (elsõ) aminek lassan fél éve, hogy vége azóta voltak fiúk akik szerettek volna komoly kapcsolatot velem kialakítani, viszont én nem éreztem azt, hogy bárkivel is újra együtt tudnék lenni. Lelkileg testileg egyaránt Bármennyire próbálkoztam mindenkiben a volt páromat kerestem pedig sok rosszat tett velem.(Persze nem csak negatívat) viszont rengeteget bántott, és tudom, hogy nem lenne jó vele de még most is szeretem. Jelenleg van megint egy fiú akivel alakulnának a dolgok, csak aggódom,hogy működne e még valakivel. Nem igazán tudom összefoglalni amit érzek nagyon nyitott vagyok az emberek felé, társaságkedvelõ de azzal szembesülök, hogy a sok csalódás miatt attól aggódom, hogy õ is ugyan olyan lesz mint a volt párom. Amikor már majdnem elcsattant a srác és köztem egy csók, az a gondolatmenet ment végig bennem, hogy ne csináljam mert megégethetem magam, lehet még rosszabb lesz vele párkapcsolatban mint a volt barátommal.. közben vágynék az érintésére,hogy beszélgessünk, és amikor megölel vagy megsimogat érzem, hogy bizsergek... Nem tudom mit tehetnék az exem okozta sérüléseket nem tudom sehogy kidolgozni a lelkembõl..mondják,hogy az idõ.. de úgy érzem fél év leforgása alatt még mindig nem vagyok jobban. Nem akarok magamnak szenvedést, én szakítottam vele nagyon nehéz volt, de szerintem jól döntöttem. De azóta ez van amit leírtam. Volt már valaki hasonló cipõben? És ha igen akkor mit tehetnék, hogy ismét bízzak abban nekem is lehet egy szeretõ párom..?
2019. júl. 5. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Magyarán még az előző kan farkában akarsz ülni egy darabig. Menj vissza hozzá, szakítsatok ismét, utána menni fog mással is.


Nincs mit.

2019. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt nem a testiségekrõl van szó....
2019. júl. 5. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Keress fel egy pszichológust.

Hiába magyarázkodnék, hiába lenne, mert úgysem akarnád megérteni.

2019. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Életem első nagy szerelmével jártam vagy 7 hónapig, és legalább másfél év volt, amíg kihevertem a dolgot. Nem az időtartam szabja meg, hogy túl vagy-e egy szakításon, egy volt kapcsolaton, hanem az érzés, hogy már nyitottan, mindenféle gátló gondolat nélkül tudsz ismerkedni. Nyilván nem ez a helyzet, és amíg attól rettegsz, hogy az exednél rosszabbak is jönnek, addig nem is érdemes belekezdeni az ilyesmibe. Fiatal vagy még, koncentrálj a tanulásra, barátokra, bulizásra, kötöttségek és felelősség nélkül, most van erre lehetőséged. Építsd a karriered, utazd körbe a világot, bármi, amihez kedved van, és menet közben egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy már nem érdekel az exed, és az a pasi aki éppen csapja a szelet már nem ijeszt meg és bátran, naivan tudsz belevágni egy újabb kapcsolatba. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy temesd magad és a kapcsolataid, nyilván lesz még tartós dolog az életedben, de jelenleg a leírtak alapján nem állsz rá készen, és csak ártasz magadnak, ha ezt erőlteted.
2019. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad te szakítottal a sráccal, mert sokat bántott. Ez így tök érthető, de ettől független te még szereted. Ez szintén tök érthető, hagyj magadnak időt lezárni belül a lelkedben a dolgokat és majd csak utána akarj új emberrel bármilyen kapcsolatot. Amég nem tudsz elszakadni a régitől, az újat mindig a másikhoz fogod hasonlítani. És lehet pont ezzel szalasztasz el egy jobb embert. Tapasztalat.. :/
2019. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne essél kétségbe, biztos lesz még olyan aki tényleg meg tud érinteni lelkileg, így esélyt adva egy új kapcsolatnak. Elhiszem kezdetben nehéz, én majd 3 évig kerestem azt a lányt aki az exem hiányát tudja pótolni, eleinte én is az exemet kerestem más lányokba is, de nem nagy sikerrel, aztán miután nagy nehezen elengedtem azt, hogy mindenkiben ugyanazt a megtestesítést lássam, jöttek kisebb-nagyobb ideig tartó kapcsolatok. Adj esélyt másoknak, hogy bizonyítsanak, hogy márpedig harcoljanak érted, ne adj könnyen magadat, úgy jobban fognak értékelni (legalábbis nálam az olyan lány többet ér akiért igen is küzdeni kell)
2019. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne akarj magadnak párt, míg le nem tudod zárni a múltat, és végleg magad mögött hagyni. Ez az életnek nem csak ezen a területére, hanem az összesre vonatkozik. Én így voltam, másfél éve egyedülálló vagyok, de viszont addig nem akartam kapcsolatba lenni, még a félelmeim uralkodtak vagy míg meg nem szeretem magam, nem lesz önbizalmam, elfogadom a múltat és lezárom...stb és mikor egyedül is képes vagy boldog lenni (mert a boldogság nem a körülmények függvénye.) Akkor nyugodtan neki állhatsz ismerkedni. :) Tudom mit élsz át, de ezt is át lehet vészelni, pontosabban majd rájössz hogy ez mind a javadra vált. Fel a fejjel. :) 22/F
2019. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rockarc ***** válasza:

Rengeteg ilyen erzelmileg serult no van, gondolom ugyanez igaz a ferfi oldalra is. Vannak akik viszonylag gyorsan fel tudjak dolgozni, ha megegettek magukat, vannak akik nem. Ket dolgot tehetsz. Vagy abbahagyod az ismerkedest, es rendbeteszed magad, tart ameddig tart, vagy olyan ferfit keresel magad melle, aki megert es tamogat. Jelenleg porra van rombolva az onbizalmad, a leirasod alapjan te inkabb extrovertalt vagy, neked inkabb tarsasagi igenyed van a mult feldolgozasara. Beszelj sokat a legjobb baratnoddel errol.


Az uj sraccal pedig legyel oszinte. Mondd el neki, hogy komoly lelki sebeid vannak, igy alig tudsz valamit beletenni a parkapcsolatba. Ez egy kilepesi pont lesz szamara, ha menni akar, akkor menjen. Ha marad akkor viszont ertoen add tudtara, hogy nem friendzone-ba kerult, hanem te vagy az ujraepites fazisaban es az o segitsegevel tudtok elore haladni. Nyilvan a vegtelensegig nem fog menni, de ha tenyleg jo a hozzaallasa a dolgokhoz, akkor hamar tul fogod tenni magad az ex-en.


43F

2019. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenhez idő kell, kinek több, kinek kevesebb, ezzel nincs is semmi baj. Az már nagyobb probléma, hogy még mindig egy olyan emberhez ragaszkodsz, aki lelkileg tönkretett, és hogy azért nem ismerkedsz, mert esetleg még rosszabb jöhet. Ez nyilván benne van a pakliban, de éppen ezért kell alaposan megismerni egymást, senki nem kényszerít téged semmire. Szerintem ezzel a sráccal beszélgess el a múltadról, valamiért úgy gondolom, vagytok már olyan viszonyban, hogy elmondd, ami nyomaszt. Hidd el, hogy egy normális, intelligens ember nem fog ezzel visszaélni, sőt, akár neked is egyfajta lökést adhat a nyitásra az a tudat, hogy van valaki, aki megért és elfogad. Nyilván keserves dolog a lelki sérülés, de ha folyamatosan attól rettegsz, hogy mi lesz, akkor elmegy melletted az élet, te meg besavanyodsz. Ha őszintén elmondod a fiúnak, hogy mi a helyzet, az nagyon elmélyítheti a kapcsolatotokat, segíthet is neked tovább lépni, ha meg rosszul reagál az illető erre a vallomásodra, akkor legalább kiderül, hogy nem őt kerested. Csalódások, lelki sérülések mindenkit érnek, csak nem mindenki reagál egyformán ezekre. Ne hagyd, hogy az életed tönkremenjen, próbálj feloldódást és támaszt keresni.
2019. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne légy már hülye! Olyan után vágyódsz aki bántott?
2019. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!