Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljak szerelmet nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet nőként?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy egy kollégámba lettem szerelmes.

Már egy éve lassan, hogy minden percben rá gondolok.


22 éves vagyok, eddig nem volt gondom okozni felszedni egy férfit de olyan érzés mintha nehéz fába faragtam volna.


Nem akarok ódákat zengeni, csak szeretnék egy finom célzást tenni arra hogy őrülten szerelmes vagyok belé, ezért dadogok ezért nem tudok beszélni vele szakadozás nélkül, mert nem vagyok hlye, csak szerelmes.



Hogyan vallanátok "szerelmet" egy 30 éves férfinak?


2019. szept. 8. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
NE valld be, hogy szerelmes vagy!! Hívd el moziba vagy bárhová.. Vadász ösztönt kell felébreszteni és ne add magad könnyen.. csak akkor feküdj le vele, ha készen állsz.. a romantika fontos hozzávalója az elmélyülésnek..
2019. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"vadász ösztön"


Ez annyira primitív. Nem az őskorban élünk.

2019. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!