Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik a mindent elsöprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a mindent elsöprő szerelem?

Figyelt kérdés
39/N vagyok. Jött vki..aki a mindent jelenti. De mindketten házasok vagyunk. Tudjuk hogy nem szabad..mégis vmi vonz mint a mágnes.Mar egyikünk se számított rá hogy valaha újra éli az érzést.. azt a nagybetűs Szerelmet!
2019. máj. 16. 03:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne,bár nálam kicsit könnyebb a helyzet.Mindketten voltunk házasok,nekem van már egy fiam is és sosem gondoltam volna,hogy ilyenkor tálalom majd meg a másik felemet.Én azt hittem a férjem az az ember,aki mellett megöregszem majd,aki az utolsó lesz az életemben.De nem így lett. Feladtam utána,nem érdekeltek a férfiak amíg egyszercsak betoppant váratlanul Ő és minden megváltozott.Azt hittem a szerelem az amit a férjem iránt éreztem,de ez valami más,valami sokkal erősebb és el nem múló.

6 éve történt,azóta is minden nap egy csoda és vele kerek minden.

2019. máj. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy a férjem az. Aztán most betoppant ide és meg vagyok ittasodba. Az enyem.nagyon bonyolult úgy. Őrlődünk mindketten. Mi meg együtt sem lehetünk. Mert..de nem folytatom mert mindjárt elsőről magam..köszönöm a választ.. jól esett.
2019. máj. 16. 04:54
 3/13 A kérdező kommentje:
Elsöpröm.. azt akartam írni.
2019. máj. 16. 04:54
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen helyzetben a legrosszabb a köztes megoldás, a se veled, se nélküled állapot évekig való fenntartása, mert az efféle tortúra rengeteg szenvedést és bűntudatot okoz. Vagy a szenvedély kölcsönös elfojtására, egymás tudatos elkerülésére kell törekedni minden eszközzel, vagy ha ez végképp nem megy, akkor lépni kell és felbontani a házastársi kapcsolatokat. Ez utóbbi még mindig korrektebb, mint egy titkos kapcsolat fenntartása, esetleges és bűntudattal terhelt együttlétekkel. A két opció közül kell választani, aszerint, hogy mennyi erő van bennetek a szenvedély elfojtására. Véglegesen dönteni kell, mert a billegés etikailag és szenvedés szempontjából is a legrosszabb.
2019. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Létezik nagyon is! Szerencsére mikor mi találkoztunk mindketten szabadok voltunk.
2019. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2019. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
létezik! én is meg ő is kilépett a házasságából és nagyon boldogok vagyunk! hajrá!!!
2019. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már ebből kinőttem. 28N vagyok. :D


# 4-es szépen leírta, egyébként 1x voltam így kvázi"szerelmes", mindketten párkapcsolatban voltunk. Én 2 évig szenvedtem, úgy éltem, mint egy zombi ( nem csaltam meg a páromat!), de lelkileg az, hogy ilyen hatással volt rám valaki, ezt sosem tudtam hova tenni..


Aztán szépen csendben lezártam magamban, őt kizártam az életemből, mert a párom mellett döntöttem és nem akartam tovább "halottként" élni. És most már pár hónapja újra visszatért belém az élet. Soha többet nem kell ilyen érzés, eddig sem volt, most pedig rosszkor is, és rossz embernél. Én ebben nem hiszek.

2019. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4es es 8as valaszolo helyzeteben voltam en is..3 evet pazaroltam az eletembol konkretan a semmire, orlodtem es a ferfi sem konnyitette meg a dolgomat mert nem akart elengedni de uj eletet sem birt kezdeni. Szo szerint tonkrementem lelkileg es most mar ha valamit meg egyszer nem szeretnek atelni az egy hasonlo helyzet. A se veled, sem nelkuled...annyira nem kellesz, hogy uj eletet kezdjek veled es mindent otthagyjak (valahol ertheto is) de el sem engedlek mert nem tudlak es nem akarlak...ennel rosszabb azt hiszem nincs is.

A tanulsag szamomra az volt, hogy minel hamarabb donteni kell es a dontesnek megfeleloen viselkedni barmennyire is faj. Tudom konnyu mondani.., de hosszutavon ez az egyetlen megoldas. De vegulis minden szituacio mas es mas.

2019. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem vagyunk képesek arra hogy elengedjük egymást.. marad a szenvedés...köszönöm a válaszokat..
2019. máj. 16. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!