Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit várhatok tőle???


Másfél éve vagyunk együtt, 29 éves. Kedves, odaadó, állandóan cirógat, puszilgat, ölelget, érezteti a szeretetét. Közös pogramokat szervezünk majdnem heti rendszerességgel. Türelmes, mindig higgadt marad, sose emeli fel a hangját. Mindig tudja, h mit mondjon ahhoz, h megnyugtasson. Minden reggel ír, ha felébredt, ír ha végez a munkában és akkor is, ha hazaér, akkor is, ha lefekszik aludni. Heti 2-3 alkalommal talizunk, de max heti 1 egész napot töltünk el együtt, a többi nap igazából csak együtt avós, vagyis szexelős. Van szuper, jól fizető biztos munkája, de még a szüleivel él. Azt sem tudom, h hol lakik, sose jártam nála. Nem akar bemutatni a családjának és elköltözni sem az egyébként üresen álló házukba, mert így kényelmesebb. Én több időt szeretnék vele tölteni, de ő azt mondja, h pihenni szeretne és kell neki az "én idő"

Nem értem, h miért húz ilyen éles határt közém és a családja közé. Kicsit úgy érzem, h egy helyben toporgunk. Azt hittem, h ő az igazi, minden szempontból tökéletes, de kicsit úgy érzem, h egy nagy gyerek, aki nem akar leválni a szüleitől. Vagy én vagyok türelmetlen? Sokat várnék tőle?



2019. szept. 8. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ettől többet ne várj tőle. Az gáz, hogy másfél év alatt a családjával se találkoztál.
2019. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Sztem odakéne figyelni arra amit mond és nem mögégondolni mindenféle f...ságot.

Ha minden rendben vele, miért keresed a hibát? Túl jó? De gondolom sirnál ha nem lenne és nem azért mert sosem láttad a családját.

2019. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Te mar elvitted ot a te csaladodhoz?
2019. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ahol egyik másik fél takargatja a családját illetve lakhelyét, ott nincs min gondolkodni. Nem tart téged annyira hogy bemutasson a szüleinek, azaz nem tervez veled semmit.
2019. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-a válaszoló, a kommenteddel, csak magad minősíted.


Igen, elutaztunk több napra a családomhoz, már kétszer is. Ő nagyon jól érezte magát. Közel 30-hoz én is szeretném biztosra tudni, h számíthatok-e tőle komolyabbra, de ezt a kérdést mindig kikerüli, ha rákérdezek és szerinte fölösleges ennyire előre gondolkodnom, majd kialakul. Én, pedig nem szeretném az időm pazarolni, ha ilyen kötetlen kapcsolatban gondolkodik.

Nem a hibát keresem, csak próbálom megérteni. Én mindig elmondom neki, ha valami nem tetszik és jól tudja, h ez engem zavar. Állítása szerint nem volt jó tapasztalata azzal kapcsolatban, mikor az előző párját bemutatta a családjának.

2019. szept. 8. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod, érzed te is hogy ez egy kötetlen kapcsolat. Szerintem elég időt pazaroltál rá. Ha családot szeretnél akkor tudod mi a teendő.
2019. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért mi volt a gond a családdal?


Kicsit fura az egész, szerintem nem akarja hogy elmenekülj ha megismered a családját. Vagy egyszerűen csak nem akarja a pasid hogy téma legyél otthon, mert lehet hogy túl belepofázós ősei vannak.

Vagy az előző szakítása a szülei miatt volt esetleg és azért tart távol téged tőlük.

2019. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem akar bemutatni a családjának és elköltözni sem az egyébként üresen álló házukba, mert így kényelmesebb"

Várod hogy beülhess a készbe?

2019. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sose szerette a barátnőit bemutatni. Annó az egyik ezért már szakítani is akart, de végül megadta magát, bemutatta a lányt és 2 hétre rá mégis szakítás lett a vége.

Az előttem lévő lányt is bemutatta. Mikor szakítottak, az apja elég csípős megjegyzéseket tett.

Egyébként aranyosak lehetnek a szülei az elmondottak alapján, nagyon szépen felnevelték a 2 gyermeküket és mindent megadtam nekik. Azt mondja, h neki nagyon jó így, h nem folyok bele a családjába.

Elmondása szerint az apjának van egy nehéz természete, ami miatt ő is szeretne elköltözni otthonról, de a kényelem és a megtakarítás fontosabb neki. Anyuci minden nap meleg ételt tesz az asztalra, apuci mos rá... Otthon semmi feladata nincs, a rezsibe se kell beleadnia. Úgy érzi, ha elköltözne, akkor mindenre kevesebb ideje maradna.


Nem várom,h beüljek a készbe, összeköltözésről egyelőre szó se volt, csak több együtt töltött időről. Az ismerkedésünk óta, csak ő jár hozzám. Ide se akar költözni, pedig felajánlottam már neki. Otthon kényelmesebb és a munkahely évhez is közelebb van.

2019. szept. 8. 21:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha 22 évesek lennénk, egy szavam se lenne.
2019. szept. 8. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!