Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy 26 éves pasiról, aki szereti a gyerekeket és néha babáról álmodozik?

Figyelt kérdés

Valamiért az az érzésem, hogy inkább jobb, ha ezzel nem jövök elő ismerkedésnél. Mégis kíváncsi vagyok ennek a megítélésére.

Mostanában egyre többet gondolok rá, hogy milyen jó lesz, ha lesz gyerekem, sokat szoktam álmodozni a részletekről, hogy milyen apa lennék, miket csinálnék és miket nem a gyerekeimmel, hogyan nevelném őket. Legtöbbször nem babaként gondolok a gyerekeimre, de mostanság néha előjön belőlem, hogy a karjaimban tartom a babát, megnyugtatom, ha sír és gondoskodom róla.

Pár hete álmodtam egy kisbabáról, olyan különös érzésem volt, mintha szeretet éreztem volna iránta (talán az enyém volt? - nem derült ki az álomból, és volt egy ismeretlen női alak is az álmomban).


A párkeresésben viszont nem vagyok túl lelkes és néha nagyon borús képek jönnek elő bennem, hogy mi lesz, ha emiatt nem lesz gyerekem. Mint amikor egy álmát nem tudja elérni valaki... Nem szeretném gyerek nélkül leélni az életem.

Felötlik bennem az is, hogy hány férfi nem akar gyereket és mégis lesz neki. És hány nő szeretne gyereket, de meddő. Ebben is ilyen az élet... :/

Az én apám se akart gyereket, főleg nem egy harmadikat, aki én lettem végül. Az elvetésem mellett volt.

Sokszor alig van valami az életben, aminek igazán tudok örülni, de ha látok gyerekeket, akkor olyan jó hatással vannak rám, és olyan jó érzéssel tölt el a róluk való álmodozás. Ilyenkor mindig ölelem a babát, ha elképzelem, hogy nekem is lesz.

Ijesztő vagyok, mit gondoltok?



2018. ápr. 21. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez majdnem az én történetem is lehetne... :D

És hogy válaszoljak is a kérdésedre, nem, ez egyáltalán nem ijesztő. Ez nagyon is jó.

2018. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy férfi, aki vállalja, hogy szeretne gyereket és nem azzal jön, hogy majd...egyszer...talán. Egyébként ettől én is félek, hogy nem lesz gyerekem, mert sosem találom meg a megfelelő párt.


Szóval leszel a férjem? :D

2018. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról írok. Ez nem ijesztő,sőt..egyenesen jó volt olvasni! A kisbabák/gyerekek látványa engem is fel tud dobni és jobb kedvre derít! :)
2018. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*úgy értem lány vagyok
2018. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A többség még mindig szeretne gyerekeket. Sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy ilyet találsz, mint olyat, aki nem akar.


Csak aztán tényleg ilyen apa legyél, akkor is, ha bőg, meg büdös, és visszacsinálnád az egészet.

2018. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem engem keresel???? :)
2018. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ijeszto lenne, ha a kapcsolat korai szakaszaban jonnel ezzel, mert en ha osszejovok valakivel, akkor szeretnem kielvezni kettesben az idot sokaig, es nem vagyok biztos benne, hogy egyaltalan akarok gyereket. De 100%-ban ellene sem vagyok, viszont melletted tuti ugy ereznem, ha egyutt akarunk maradni, akkor “kotelezo” lenne szulnom. A parom mellett jo, 27 evesek vagyunk, harom eve egyutt es meg o is ugy van vele, hogy “majd egyszer talan”. Ez igy jo.
2018. ápr. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, a nők min. 80%-ának megindul a teje, ha kisbabát lát (akit meg hidegen hagy, az selejt, mint pl. én is). Ez neked tényleg újdonság? :)

Nyugi, ez nyilván előny, sokkal több olyan nő van, aki akar gyeret, ergo jóval nagyobb esélyed van ilyet találni.

2018. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a gyerekeket, munkám során is sokat foglalkozok velük. Nekem nagy álmom egy saját család, én is nagyon szeretnék gyereket, de eddig nem jött el az a másik, akivel egy ilyen életet fel tudnék építeni,


28/F

2018. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
A mai lányok nem akarnak se férjet, se gyereket. Jobb, ha ezzel nem jössz elő nekik. Nagy részük egyébként sem alkalmas anyának.
2018. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!