Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarja felvenni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja felvenni velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy ember, aki távolabbi ismerős, futólag ismerem, mégcsak köszönő viszony sincs meg. Ritkán látom, egyszer beszólt, vagyis mintha a maga módján ismerkedni próbált volna, de ilyen "szia cica, van gazdád?" stílussal, úgyhogy le sem reagáltam. Aztán évekkel később társkeresőn matcheltünk. El is hívott találkozni, mivel magányos voltam és valahol azért tetszett a srác, gondoltam, egy esélyt megérdemel. A találkozás előtt szó nélkül eltűnt. Majd pár nap múlva eljegyzett valakit. Engem pedig törölt az ismerősei közül. Azzal a lánnyal évek óta együtt voltak, de mint kiderült, csalta, mármint a srác... Majd mikor szétmentek, újra ismerősnek jelölt.

Nem értem, hogy miért. Nem is találkoztunk, mármint futólag sem, teljesen felszívódott akkor.


2019. szept. 9. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem csak veled próbálja felvenni a kapcsolatot, hanem mindenkivel akiben potenciális dugási lehetőséget lát.
2019. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Azt se tudja, ki vagy.

2019. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy ezen mit nem értesz. Dugni akart valakivel. És szerintem sincs semmi fingja róla, hogy kinél próbálkozott már.
2019. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a tippem. Csak hátha van rá valami magyarázat.

A volt párja a kolléganőm barátnője. Ő mesélte, hogy szakítottak, pár nap múlva meg ismerősnek jelölt. Mivel nem akarok tőle semmit, de még a látszatát is kerülöm ennek, így elutasítottam. Csak nem értem.

2019. szept. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!