Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek rá mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek rá mi tetszik benne? Annyira zavar hogy nem tudom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 éve tanított engem egy tanár azóta tetszik ha csak róla beszélnek már mosolygok és mindjárt arra gondolok hogy jó lenne látni. Nagyon tetszik de már más suliba járok és nem szoktam látni. 18 éves leszek

Nem értem mi tetszik benne már azóta annyira hogy mindennap gondolok rá es néha nézegetem képeken is. Más pasi nem is érdekel


2019. szept. 10. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj, majd kinövöd. Fantázia az, ami tetszik neked,nem a valóság.
2019. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szerelem, vonzalom belőlünk fakad... innentől már tudod is a választ.

És érdekeljen más pasi, mert bár nagyon szép a rajongás (plátóian), de sokra nem mész vele.

2019. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak.ilyen tiniszarság. Szórakoztak veled a hormonok. Ilyenkor bárkibe szerelmes tud lenni az ember, akibe nem akar, abba is, és mivel nem ismered őt, csak felszínesen, ezért egy elképzelt idéállal helyettesítette őt a tudatalattid. Ezért nem tudod elfelejteni, mert akaratlanul beleképzelted, hogy ő tökéletes.


Talán túl vagy ezen a szakaszon. Idővel elfelejted a tanárt, és jön majd más, akire vigyoroghatsz, mint a tejbetök 😁

2019. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!