Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavar titeket, ha egy nő élénk színű rúzst használ, esetleg van akinek ez kifejezetten tetszik?

Figyelt kérdés
Pirosra, bordóra és különböző rózsaszínekre gondolok

2018. febr. 4. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összhatás a lényeg,nem a rúzs színe.

Jól kell tudni sminkelni,ne ess túlzásba és nem lesz gond.

2018. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.


26/F

2018. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín tetszik.
2018. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 20 éves korom óta piros rúzst használok, és megerőssített benne az is, hogy sokan dícsérnek nekem milyen jól áll. Az elmúlt évek alatt sok nő bevallotta, nekik nem áll jól, nem tudják viselni.

Ez a női oldal.


A férfiaknak tetszik, mert szép. Azt is hozzá kell tenni, hogy én nagyon szeretem a régi 50-es évek amerikáját amikor ez divat is volt. Szerintem akarva akaratlanul az ilyen pasikat is vonzom be, akik ugyancsak az ilyen típusú nőket kedvelik.

Evidens, hisz ha valaki nem érdeklődik ott nem lesz semmi. :D

2018. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diavolino44 ***** válasza:

Az egyik legfeminibb dolognak tartom a piros/voros ruzst.

Mindig megdicserem az illetot, hogy milyen jol all, kiveve azt a 10-15% ot akin viszont nem.

2018. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
Számomra vonzó ha szép rajta ! 38f
2018. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek illik az arcához, annál pokolian szexi. De inkább bordó, piros legyen, rózsaszínt hanyagolja, az olyan, mint egy 80-as éveket idéző kiégett konzumhölgy.
2018. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszik nekik, de csoknal minden bajuk van 😃
2018. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: nem igaz, én imádom, ha összemaszatol a nő. 🙂
2018. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!