Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ismerkedésnél mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ismerkedésnél mi a véleményetek, ha a nő, akivel ismerkedtek, magassarkút vesz fel (mondjuk min.7cm-es sarokkal), tetszik, nem tetszik, zavar, semleges? Ti milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem kevés magassarkúm van, mert kevés a számomra kényelmes fazon a méretemben, és legtöbbször (munka, vásárlás, sport) nem is ilyet hordok, de azért van, és ami van, azt szeretem alkalmanként felvenni is. Nyilván nem befolyásol, ki mit gondol, mert én hordom, de kíváncsi vagyok.
2018. nov. 20. 10:53
1 2
 1/18 D. Brasco ***** válasza:
64%
Nekem csak abban az esetben lenne bajom bele ha miatta magasabb lennel mint én
2018. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
196 cm vagyok, kevésbé zavarna :)
2018. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem tetszik, de ha neki ez kell, hát hordja. Arra viszont ne számítson, hogy majd én odaadom neki az én cipőmet, ha neki fáj a lába. :)
2018. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Tetszik. Nyilván ezzel is érezteti, hogy a kedvemért kiöltözött. És remélhetőleg a többi ruhája is illik ehhez, tehát mondjuk nem farmerban van.

A magasság szerintem abszolút másodlagos. Én 180 cm vagyok, de sose érdekelt, hogy a lány mennyi.

2018. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"ha neki fáj a lába" - Nem a sarokmagasságon múlik, hogy fáj-e a lábad egy cipőben, lapos is törte fel a lábamat, elég alaposan vásárolok cipőt, szóval most már nincs olyanom, amiben fájna a lábam, vagy feltörné, vagy bármi, amilyeneket hordok, azok sarokmagasságtól függetlenül számomra kényelmesek, és nem fáj bennük a lábam, nem számít, hogy lapos, vagy épp 7cm magas sarka van, vagy emelt talpú sportcipő.

Csak egy példát hadd hozzak, ha már előjöttél ezzel a hülyeséggel. Rengeteg "szar" cipő van a piacon, nemrég például néztem egy külsőre remekül kinéző, nem magas sarkú bokacsizmát. Tudod, miért nem vettem meg? Belül, hátul éreztem az illesztést a belső textil bélésen keresztül, ott fog először kikopni, és szétcseszi a bokánál a viselője bőrét.

2018. nov. 20. 12:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy apróság, én rengeteget képes vagyok gyalogolni, akár egész nap is, cipőt is így vásárolok, hogy ebben ne akadályozzon, ezt pedig megcsinálom a magassarkúimban is. :-)
2018. nov. 20. 12:28
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez igazából tökmindegy. Nekem meg csomó olyan nőismerősöm van, aki azt mondja, hogy fáj a lába a magassarkúban, de hát tetszik neki. Akkor hordja, ha akarja, nem? Az ő döntése, akkor viselje ő a következményeit is. :)
2018. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak ezért nem tetszik, mert egyes nőismerőseid nem tudnak cipőt vásárolni, aztán hisztiznek, vagy más miatt sem?

Csak mert én pl. nem nyafogok, pont a nagyon alapos cipővásárlási szempontjaim miatt, igaz, így egy cipővásárlás nekem felér egy teljesítménytúrával, de hosszú távon meg jó cipőim vannak, amik bírják a strapát, és amikben én is bírom a strapát, ezért megéri.

2018. nov. 20. 12:38
 9/18 mikeXxX ***** válasza:
82%
Ha nem lennél benne magasabb mint én akkor egy nagy respect számomra én szeretem ha valaki ad magára . 39f
2018. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha ebben jár-kel az utcán napi szinten akkor r1bancnak tartanám. Ha csak az én kedvemért venné fel a randira azt nagyra értékelném.
2018. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!