Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, h 3 hónap eltelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, h 3 hónap eltelt, de még mindig nagyon fáj? Meddig fog még fájni?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelemről van szó. Úgy gondoltam,h azzal teszek a legjobbat neki is meg magamnak is, ha nem írok neki többet és elengedem. Ez már 3 hónapja megtörtént,deazóta is rengeteget gondolok rá. Nem tudom elfelejteni. A fájdalom enyhült valamennyit,de még mindig fáj. Mennyi időnek kell még vajon eltelnie? Aggódom nagyon érte, h vajon mi lehet vele, hogy érzi magát, csak remélni tudom, h talál majd valakit, aki legalább annyira szereti,mint én, és boldoggá teszi.
2019. aug. 28. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem örökre szenvedni fogsz. Tuti nő vagy.
2019. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meddig tartott?

Egyébként szerintem valahol normális. Próbálj meg másra gondolni.

2019. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy meddig fog fájni,azt nem lehet pontosan megmondani.Legtöbbször addig,amig jön egy új szerelem.
2019. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress valami célt, amit el tudsz érni, de meg kell dolgoznod érte. Pl. lehet ez a hobbidban valami, mondjuk egy új zonogramű megtanulása. Amíg dolgozol a célodon, nem fogsz rá gondolni és amikor eléred, sikerélményed lesz. Ez a legjobb gyógyír.

Jól teszed, hogy nem kommunikálsz vele, de csak akkor, ha közösségi oldalakon sem követed. Különben csak magadat szívatod meg és jobb lenne, ha beszélnél vele.

2019. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még is mi a faccért hagytad ott ha ennyire szereted?
2019. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nyugi, nincs neki semmi baja. Ne keresd, mert még azzal is szembesülhetsz, hogy lett valakije. Az milyen szarul fog majd esni ebben az időszakban...
2019. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta! Ha ő egy helyes pasi , vagy egy szép nő, akkor biztos talált már valakit,akit a szívébe és az ágyába fogadott.
2019. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!