Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden jó, de mégsem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó, de mégsem tud szerelmes lenni belém?

Figyelt kérdés

Minden jól működik köztünk. Tényleg mély beszélgetéseink vannak, és rengeteget nevetünk, a fontosabb dolgokban egyetértünk, sőt... többször mondta már azt, hogy igazából sokszor úgy érzi, hogy én vagyok az egyetlen, aki megérti az érzéseit, és a szex is elképesztően jó, erőteljes kémia van köztünk, de azt mondja, hogy hiányzik az a robbanás, amikor tudja, hogy szerelmes. Amikor először találkoztunk, akkor épp egy elég rossz periódusa volt, és én valamelyest segítettem neki ebből kijönni lelkileg. És mielőtt még azt gondolná bárki, nem egészen úgy van, hogy kihasznál, mert én is rengeteg szépet kaptam ebből, de én szerelmes vagyok, és ezért az öröm mellett fáj is...

Hosszú a történet, és sok fordulat van benne, csak arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi a tapasztalata, ha benne volt hasonlóban.


2019. szept. 13. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tapasztalat?


Hogy csak te látod ennyire “minden jó”-nak a helyzetet, ő csak elvan, de előbb utóbb keres majd olyat, akihez tényleg komolyan vonzódik.

2019. szept. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet kierőszakolni.Hálás neked,mert segitettél neki felállni a padlúrúl.Ne éld bele magad túlságosan,mert lehet,hogy nemsokára találkozik egy olyannal akihez érzelmek is kötik.
2019. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. Annyira szeretem, annyira szeretek vele lenni, de nem vagyok szerelmes. Tökéletes számomra, mindenben. Én vagyok neki mindig mindenhol az első testileg, lelkileg a tenyerén hordoz(na ha hagynám) - nem anyagilag. Mégsem vagyok szerelmes, de annyira szeretek vele lenni, hogy nagyon. Borzasztó érzés a kettősség.
2019. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én semmiképp sem szeretném kierőszakolni. Mondom, ez ez hosszú és bonyolult történet, de én mindig igyekszem nem ráerőltetni magam senkire. Egyébként ezt a “minden jó” megfogalmazást nem én találtam ki, ő fogalmazott így egyszer.

Egyszerűen csak olyan jó lenne találni egy kézzelfogható, racionális okot, hogy miért nem jön nála ez az érzés, de nyilván ez nem így működik, mert nincs nagyon ilyen magyarázat, csak valamiért így van.

És ezt nagyon nehéz elfogadni. Igazából valahol könnyebb lenne, ha lenne neki más, mert akkor azt mondhatnám, hogy belé szerelmes és nem belém.

2019. szept. 13. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen történetek mindig annak a félnek hosszúak és bonyolultak, aki szerelmes, és többet akar.


A másiknak mindig szög egyszerű. Elvan veled, aztán majd jön más.



Neked viszont muszáj, hogy bonyolult legyen, mert máskülönben nem tudod feloldani azt a kognitív disszonanciát, hogy mindent tökéletesnek érzel, és közben mégsem az. Így aztán addig bonyolítod, amíg kihozod belőle azt, ami neked kell.

2019. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek és az utolsónak igaza van. Te akarod ennyire szépnek látni, meg mentegetni őt. Amint lesz jobb, le fog lépni. Egyszerűen nem veled képzeli el, ennyi. Nem kell mindenre választ keresni.
2019. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!