Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az megtörténhet, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megtörténhet, hogy egy férfi szerelmes, de mégis hagyja elmenni a nőt és nem is keresi többet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez jó... 😀

Engem a volt párom rendszeresen keres, segítőkész, próbâl ilyen- olyan módon kèpbe maradni, de még így se merek biztos lenni benne, hogy mèg mindig szerelmes belém. Ill. tudom, hogy az, de mivel sose mondja, a kérej mindig ott van bennem.

2019. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván megtörténhet, főleg az ezredik elutasítás után. Egy adott ponton fennáll a veszélye annak, hogy zaklatásnak minősül a dolog, muszáj lelépni, különben jogi következményei lesznek.
2019. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Elő bizony. A legnagyobb szerelmet is meg lehet szüntetni a teszetoszasággal. Ha nem viszonzod, akkor értelmes ember ott hagy és nem keres többet. Nyilván mindenkinek egy élete van.
2019. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Én a kérdésből azt szűröm le, hogy a kérdező azt reméli, hogy a férfi szerelmes belé, de közben meg nem keresi őt. Tehát nem hinném, hogy az... 🤷‍♀️
2019. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én semmit ilyesmit nem látok a kérdésben, de lehet amúgy. Szeretem az ilyen strukturált kérdéseket:) Találd ki mit akarok és válaszolj úgy, ahogy szeretném:)
2019. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Megtörténhet. Szerelem ide, szerelem oda, ha menni akar, hajrá.
2019. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem tiszta a kérdés. Mit nem lehet érteni rajta?

És igen, megtörténhet. Ha azt látja, hogy hiába minden igyekezete vagy esetleg a minden igyekezete ellenére egyre rosszabbodik a helyzet (értsd, minél jobban igyekszik annál elutasítóbb vagy) akkor eljön a pont amikor lelép.

2019. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha nem kap pozitív visszajelzést akkor megy tovább. (ha minden beszélgetésnél fapofát vág a csaj, ha morcosan köszön, passzívan viselkedik, stb)
2019. szept. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötte, hogy vége, akkor mifenét lehetne tenni?
2019. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos 😥😥

Legalábbis azt mondta, szeret

2019. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!