Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha őszintén szeretitek egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha őszintén szeretitek egymást egy kapcsolatban, akkor le lehet mondani egymásról külső okok miatt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolnám. De ez helyzettől is függ.
2019. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egy pár őszintén szerti egymást, nincs olyan ok, amit ne tudnának együtt megoldani.
2019. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén szeretek valakit, akkor NEM mondok le róla, hanem "harcolok", megpróbálom a megoldást kereseni.
2019. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A barátom külföldön tanult, ahol megismert egy helyi lányt. Össze akart vele jönni, de a szüleinek nem tetszett az ötlet, úgyhogy barátok maradtak. Utána itt Magyarországon megismert engem, de néha még beszélnek, és ilyenkor tesz mondjuk a fotóira 1-2 olyan megjegyzést, amitől én egy kicsit ideges leszek.


Egyik haverunk barátnőjét szintén tiltani próbálják tőle a szülei, ezért akart már vele szakítani, de végül megbeszélték, hogy inkább tovább harcolnak.


Tehát félelemből mondjuk lehetséges, de így nem feltétlenül születik valós megoldás a problémára következmények nélkül. Meg hát náluk az a kérdés is felmerül, hogy ha már a tizedik ember sem tetszene a szüleiknek, akit bemutatnak nekik, akkor inkább párkapcsolat nélkül élik le az egész életüket csak emiatt?

2019. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Az apám, mint "külső ok" el se jött az esküvőmre.

De már rég elválunk, azóta kétszer is összejöttem olyan nővel, ahol bizony elég erős külső okok miatt nem vállalta igazán a dolgot.

Szóval önállóság, felnőttség kérdése.

2019. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha külső okok befolyásolnak, akkor nem őszinte az a szeretet. Annyi minden miatt szakíthattunk/válhattunk volna 15 év alatt... 11 év korkülönbség, én 18 voltam, így indultunk. 😄 Aztán az anyja fúrni kezdett, aztán az én anyám akart kirakni, mert miért akarok én 20 évesen férjhez menni. 6 évet vártunk az első babánkra, sokan 1-2 év után szétmennek, de mi kitartottunk, pedig mindketten nagy családot szerettünk volna. Most meg itt vagyunk 4 db 5 év alatti gyerekkel, imádjuk, de tud fárasztó lenni. 😊 Soha fel sem merült, hogy külön jobb lenne, mi ketten vagyunk mindennek az alapja.
2019. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. De mikor már fél éve vagytok 4-5 ezer kilóméter távolságban, akkor elkez elhalni a dolog... könynebb
2019. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5# bocs, de a kérdés az volt, hogy ha őszintén szeretik egymást.
2019. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez általában kifogás.
2019. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!