Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírok vele szakítani mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok vele szakítani mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom. Amibe rengeteg minden volt már,főleg sok szakítás. Én ugy érzem ez a kapcsolat lehúz és nem jó nekem. Szeretem mert kötődöm hozzá de tudom hogy engem tönkretesz. Igaz a képbe bejött egy harmadik személy is, de pont ezt akarom eldönteni hogy ennek van e jelentősége. A mai nap megpróbáltam vele oszinte lenni es szakitani. Ő öngyilkosággal fenyegetett, nem tud nélkülem élni szerinte. En persze megijedtem ettől és finomabban megpróbáltam es azt mondtam csak 3 nap idot kerek tole hogy gondolkodjak en is es o is. De erzem hogy nekem 3 nap milva se fog valtozni a véleményem. Hogyan tovább? Ha megmondom neki hogy vege megint öngyilkossággal fenyeget és én ezt nem szeretnèm.

2019. szept. 15. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennek soha nem lesz vége babám.


Az ilyenek nem lesznek öngyilkosok, ezzel viszont visszatartanak, és akár éveket elb**aszhatsz ezzel.


Ott kell hagyni. Nincs mese, és minden kapcsolatot megszakítani az ilyen emberekkel. Akár sajnálod akár nem.

2019. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a családjának, hogy sz-rul nevelték a gyereküket és figyeljenek oda rá, mert öngyilkossággal fenyegetőzik.


Te pedig szakíts és csá. Nem vagy felelős az ő hülyeségéért.

2019. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket pont azért csinálja, hogy mellette maradj. Manipulálásnak hívják. Ne gondold hogy nem dobna el téged csettintésre, ha lenne számára egy szebben csillogó személy.


A kapcsolatod mérgező és bántalmazó, a válasz a kérdésedre pedig valószínűleg a traumás kötődés:


[link]


[link]


[link]


Olvass utána ennek és a bántalmazó kapcsolatoknak. Az öngyilkossággal fenyegetés nagyon nem normális, de tudom hogy belülről teljesen máshogy éled meg, mert fokozatosan kaptad a dózisokat. Könnyen elképzelhető hogy mentális betegsége is lehet.


Ne engedd hogy bűntudatot keltsen benned. Ő nem gyerek, hanem egy felnőtt ember, akiért nem vagy felelős, bármennyire is próbál bűntudatot kelteni. A szüleinek vagy hozzátartozóinak tudsz szólni az öngyilkossági fenyegetéséről, akik innentől tudnak figyelni rá, ennyit tudsz maximum tenni. El kell szakítanod vele minden kapcsolatot, nem beszélni, nem találkozni soha többé. Bármilyen kicsire hagyod nyitva az ajtót, ő befog törni és megpróbál manipulálni, bűntudatot kelteni.


A szakítás iután jön egy nagyon kemény időszak, mert hiába érzed hogy felszabadultál végre, a másik fél elkezd nagyon erősen hiányozni. Nem mert milyen jó volt vele, hanem mert olyan részeit aktiválta az agyadnak, ami hozzászokott a libikókához. Olvass erről könyveket és cikkeket, segíteni fog felkészülni a következő időszakra és megérteni min fogsz átmenni, mi történik veled.

2019. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
95%
Öngyilkos akar lenni,adj a kezébe egy kötelet egyből nem akar majd az lenni,ez pusztán zsarolás tudja jol h enélkül már ott se lennél,sőt már évekkel előtte se lettél volna,biztos jobb lesz neki mikor a szeretőt tolod az orra alá,mert zsarolásból még nem lett boldog kapcsolat,eleve nem kellet volna egy mentális sérülttel foglalkozni évekig h te is azzá válj..
2019. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves koromban velem is ezt csinálta az akkori barátom. Amint szóba hoztam, hogy nem jó a kapcsolatunk és másra vágyom egyből jöttek a krokodil könnyek meg, hogy ő nem tud nélkülem élni és inkább megöli magát. Aztán nagy nehezen sikerült tőle megszabadulnom, természetesen még most is él :) Ez csak lelkiterror, aki mondja az általában nem teszi meg, de ha mégis megtenné akkor sem a te hibád lenne. Ne pazarold az értékes idődet egy olyan kapcsolatra, amiben nem érzed jól magad.
2019. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki akár most, de ne személyesen, mert még ott helyben agyonüt az ilyen! Telefonon elég. És kerüld, amennyire cssk tudod!
2019. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 - Ez egyébként egy okos és jó tanács. Az ilyentől távol kell tartani magunkat. Nem egy és nem kettő olyan eset történik meg hetente, ahol tragikus kimenete van egy ilyen szakításnak-válásnak.


Az agyhalott figura pedig nem magát öli meg először sajnos...

2019. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ha neki jött volna valaki szemrebbenés nélkűl otthagyna..
2019. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! El se hiszitek mennyi erőt adott ez most!!!
2019. szept. 15. 22:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Sokkal durvább mint gondoltam. Nem tudom elszakitani magamtol mit csináljak? nem hagy békén. Élőbe szakitottam és összeesett és idegbeteg módon a falba verte magát. Van ilyen? Létezik? Hogy valaki ennyire szerelmes hogy rosszul lesz??
2019. szept. 28. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!