Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal Nők! Ha megszerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal Nők! Ha megszerettek egy férfit akkor utána foglalkoztok más férfiakkal?

Figyelt kérdés

Tehát ha tetszik valaki, de még nem vagytok együtt akkor van olyan hogy megtetszik más valaki és akkor inkább őt választjátok?


Amiatt tettem fel ezt a kérdést mert van egy lány aki nagyon megtetszett és én is bejövök neki, de ritkán tudunk találkozni. Szokott járni bulizni emiatt kicsit félek hogy lehet megtetszik neki más valaki. Nem vagyunk együtt, meg még nem is csókolóztunk.


2019. szept. 15. 20:40
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha egy buli miatt mást választ hát nagyon nem izgattad eddig se,a másikat nem zárhatjuk 24 órára vitrinbe.p

A párválasztás sajnos ma már egyéni döntés szerencsére, ha neki jobb x mint én inkább menjen xhez, mint utóbb szarvakat tegyen a fejemre v később vágjon ki,az én időmet húzva..

2019. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha még együtt se vagytok és azon pattogsz h bulizni megy egyedül,és valaki megtetszik neki,ott nálad van baj. Ilyennél szokott lenni az h bezárom elzárom a másikat,meg össze zaklatom ha nem kér belőlem még erőszakkal se.
2019. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha megszeretett, akkor nem fogja érdekelni más.

Ha csak viszket neki, akkor nyilván igen.

Először ismerd meg, aztán döntsd el, milyen ember. A bizalom alap egy normális kapcsolatban.

2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nincsen, mert nem csak a külseje tetszik meg valakinek, hanem a kisugárzása, a stílusa, ahogyan beszél, a gesztusai, a mosolya, tehát maga az egész ember.
2019. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire tetszik a másik.

Ha nagyon nagyon szerelmes vagyok valakibe már első látásra, pont leszarok másokat mert csak az aktuális srác fog az eszembe járni.

Ha csak úgy tetszik, elmegy helyes srác, de semmi extra akkor azért megnézek másokat és nyitva hagyom a lehetőséget hátha összeismerkedem azzal aki kiváltja belőlem ezt a "húú" érzést :D

Nem igazán tehetsz semmit szerintem. Majd eldől, hogy téged akar-e vagy sem. Nem lehet befolyásolni, más érzéseit.

2019. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az h valakinek bejön vki az csak egy dolog. Ha ritkán tudtok talizni az viszont nem jó!Nem ismerem őt, nem tudom milyen, de ha eljár bulizni akkor bizony ott találkozni fog más férfiakkal is.Van okod attól tartani hogy talál mást!
2019. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En egyszerre csak arra az egyre koncentralok, tehat mas fel sem kelti a figyelmem, de siman el tudom kepzelni h nem mindenki ilyen. N
2019. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha tetszik valaki, az nem azt jelenti, hogy megszerettem.

AMúgy persze. Ha nem vagyunk együtt, akkor nyilván jöhet más, aki jobban tetszik és elérhetőbb.

2019. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30as férfiként ezért nem ismerkedek alig 20as nőkkel. Érettebb nőknek elveik vannak és jobban tudják értékelni az érett gondoskodó férfiakat, persze én sem szórakozok velük, nekem igényesebb van a tartósabb, kölcsönös empátián és tiszteleten alapuló kapcsolatra. Te is gondold meg, hogy miért kell neked mindenképpen alig 20as csajokkal ismerkedni.
2019. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert itt írta az előttem lévő hogy alig 20 te meg 30 körül. Nem látom hol olvasta. De ha így van, akkor felejtős! Nagyon fiatal! Nem élte még ki magát! 25+, ez a korosztály már jó számodra!
2019. szept. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!