Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal, megbocsátok utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, megbocsátok utána meg ilyen indokkal szakít?! (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kapcsolatom a “volt” barátommal eléggé viharos de annál erősebb volt bennem a szerelem.

1000km volt köztünk, de mindig mondta mennyire szeret. Meglátogatott gyakran, és amikot kiment rá 4 napra, elment bulizni, és megcsalt. Nekem ezt az eset után 1 héttel rá mondta el.....

ezek után, én napokig szenvedtem, és szakitottam majd jött a megbántam nem voltam kepben, soha többet ilyet stb stb.

Jó oké, utolsó esély ha mégegyszer megcsinálja 0% esélye lesz.

Látszólag minden tok jó volt, utána hazajött megint és örökös feszkó téma lett nálunk, hogy nem adom meg a Fb jelszavam.

Na most bszki addig a pillanatig amíg nem tudtam a megcsalasrol, megvolt neki a jelszó, majd azonnal megvaltoztattam.

Folyamatosan kérte majdnem mindennap én pedig mondtam nem. Igazából h őszinte legyek megalázónak tartom, hogy ő csal meg és követelőzik, miközben nekem sose volt meg az ő jelszava, és amikor direkt rakerdeztem annyit mondott; vannak dolgok amikről jobb ha nem tudsz, így nem adom meg, de ne értsd félre semmi olyan....


Nem azért nem adtam meg a jelszavam, mert titkolni valóm lett volna hanem egyszerűen azért, mert nagyon rosszul esik, hogy így kovetelozik, amikor igazából nekem lenne okom aggódni.


Szóval a lényeg hogy megint kérte, nem adtam meg. Azt mondta akkor ha nem adom meg vége. És így lett vége.


Nem tudom mit érezzek: én szerelmes vagyok. És nagyon faj ez az egész.


Nem tudom mit csináljak, nem 5 évesek vagyunk de nem is 15 mégis ez a kapcsolat olyan mint vmi tini kapcsolat.


Most le vagyok tiltva és undorító hazug vagyok!


Ti mit tennétek?


2019. szept. 10. 04:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék?Hanyagolnám ezt a faszit egy életre.
2019. szept. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

No igen!

De idióta szívem folyamatosan felidézi a SZÉP emlékeket és elkezd hiányozni, és totál ki vagyok. Nem tudom egyszerűen hogy tudok erős maradni amikor tudom, közben hogy nem én vagyok itt a mumus.

2019. szept. 10. 05:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Te teljesen hülye vagy?


Örülj, hogy megszabadultál tőlem

2019. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D


Szóval tőle

2019. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bszhatod a szép emlékeket...A valóságban élj, ne az álmokban.Attól, hogy a szépre emlékezel vele kapcsolatban, az ő viselkedése még nem fog megváltozni, és a helyzet is ugyanilyen marad.
2019. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Uram isten. Ekkora egy igazi szarzsákot. Tedd össze a kezed hogy vége. Meg egyébként is miért lennél köteles megadni a jelszavadat neki??? Meg nem is értem mi az hogy megvolt neki a tiéd de ő meg nem adta meg az övét. Kontroll mániás a pasi. A megcsalásról nem is beszélve..


Attól fél hogy megcsalod és tudod miért mert ő pont ezt tenné / teszi. Önmagából indult ki.

2019. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A szívecskéd a jövőre gondoljon, lehetőleg ez az idióta nélküli jövőre.
2019. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a nárcisztikus személyiség zavarnak! Akkor a két kezed összeteszed, hogy vége lett!
2019. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú, örülj neki! Ekkora fszfejet! Hidd el, egy ilyen alakkal semmire se mész hosszútávon. Nagy szerencséd, hogy megszabadultál tőle. Jól látod, ez egy tini kapcsolat így.
2019. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy mit tennék a helyedben? Örülnék, mint majom a farkának! Ideje tanulni, dolgozni, sportolni, programokra járni, nevetni, ismerkedni stb. :) Hidd el, ez a fiú neked tett szívességet. Borzasztó hisztis, gyerekes.


N

2019. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!