Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt velem? Nem néz semmibe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel a munkánk miatt. (Nő az illető).

Nagyon jó viszony alakult ki köztünk. Sokat hülyültünk. Addig addig hogy bennem megérintett valamit amit egyszercsak közöltem vele. Elmondtam neki hogy tetszik nekem. Azt a választ kaptam hogy ezzel most mit kéne kezdenie vagy mit kéne mondania? Ez engem nagyon szíven szúrt. Azt előtte is láttam rajta hogy valamiért tart a kapcsolatoktól, szinte kerüli. Valami történt vele de nem mondta el. Borzasztóan éreztem magam. Abban maradtunk hogy átgondolja. De igazából sz.rik rá. Szoba sem hozza. Én pedig már nem kérdezek semmit erről. Sajnos a baráti viszonyunk erre ráment azt érzem. Ez egyrészt azért van mert nem néz engem annyiba hogy megbeszélje velem hogy nézd nem akarok semmit. Nem az elutasítás fáj ebben a legjobban hanem hogy nem.képes ezt kimondani. És emiatt vagyok nagyon bánatos és dühös. Nagyon fáj hogy nem néz ennyibe hogy kimondja a dolgokat.... Ha lett volna benne annyi hogy egyenes választ ad és látom azt hogy emberként kezel akkor ugyanolyannak megmaradhatott volna a szememben. De így teljesen mássá vált számomra. Igyekszem a lehető legkevesebbet beszélni vele. Nincs órákig tartó beszélgetés, max 2 perc. Látom rajta hogy zavarja de ezt az ő hozzáállása szülte...

Miért nem képes valaki másikat annyira becsülni hogy egy egyenes nyílt választ adjon ilyen helyzetben, ha ő nem akarja a másikat? Nem abból van a harag hanem ebből amikor letojja a válaszadást is...

Valaki magyarázza el nekem?


2019. szept. 16. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Azt a választ kaptam hogy ezzel most mit kéne kezdenie vagy mit kéne mondania?" Ezzel az első reakcióval is elmondta, hogy nem akar tőled semmit, lehet, hogy úgy érezte, azzal, hogy azt ígérte átgondolja tompítja a helyzetet. Igen megérdemelted volna a konkrét választ, úgy látszik gyáva volt ehhez. Ne edd magad rajta, ha meg akarja magyarázni, akkor kezdeményezni fogja a beszélgetést!
2019. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert rázúdítottad az érzéseid és nem tud velük mit kezdeni. Valaszeg maga sem tudja mit akar és ha lelkileg ilyen, jobb is így neked. Engedd el, nem éri meg vesződni. Legyen normális munkakapcsolat és többé ne feszegesd a témát. Ennyit tudok tanácsolni. Szerintem fogadd meg. Amúgy se szabad ajtóstól a házba rontani, a nők azt hiszik van férfi/női barátság.
2019. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De hát megmondta,csak nem szó szerint.Ennyiből meg lehetett érteni,hogy nem akar tőled semmit.

Ne nyomúlj,mert még rosszabb lesz.

2019. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Szerintem arról van szó, hogy nem akar megbántani a visszautasítással, közben nem veszi észre, hogy mennyire sértő a viselkedése. Ez mondjuk rajtad nem segít.

..,ha esetleg, persze ha van elég lelkierőd hozzá (nekem, nem tudom hogy lenne-e, de nem vagyunk egyformák), megbeszélnéd vele, hogy semmi baj, részedről örülnél, ha újra barátok lehetnének.

Mit gondolsz?

2019. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Képtelen vagyok a barátja lenni. Másrészről ha ennyire nem tisztel hogy válaszoljon normálisan akkor főleg nem érdemli meg. Régóta húzódik ez már. Én teljesen lelkibeteg lettem. Orvoshoz kell mennem a történtek miatt.... Belebetegedtem. Sokat jár a fejemben hogy felkötöm magam
2019. szept. 16. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon drasztikusan fogod fel. Nyilván neked baromira fáj, mert belehabarodtál. Csak ő ezt nem viszonozza, így nem is tudja kezelni. Talán nem is akarja, nem akar még jobban megbántani. Meg kéne bocsátanod, bár igazából nincs miért haragudj rá. Ha lelkileg eltávolodnál tőle, lazulnál, könnyebb lenne.

Amúgy tudom, mit érzel... de hidd el, egyszer jobb lesz!

2019. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megmondta, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem akar tőled semmit. Erre te drámázol, ő meg próbálta azzal enyhíteni, hogy átgondolja. ha akarna valamit, akkor már rég együtt lennétek. De nem akar, csak nem meri megmondani, mert érzi hogyan reagálnál.
2019. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ok. Értem. De ha nem akar semmit akkor miért érdekli hogy reagálnék...
2019. szept. 16. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ennyire nekikeseredned, az élet ilyen. Fog még rengeteg öröm és persze csalódás érni. Gondolj arra, hogy legalább megpróbáltad, ez már fél siker, legközelebb össze fog jönni!
2019. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a 9-esnek.

Épp arra gondoltam, hogy hány kérdezőt fikáznak, hogy nem mernek kezdeményezni. Te legalább tettél valamit, hogy párod legyen. Annyi, hogy ez most nem jött be.

Meg kell erősödnöd, nem roppanhatsz össze, mert egy földi halandónak nem jössz be.


"De ha nem akar semmit akkor miért érdekli hogy reagálnék..."

- tart a drámától. Meglapul.

2019. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!