Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges ez vagy csak az én agyamban van?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ezért teszem fel a kérdésem. Adott egy nő és egy férfi. Barátságban vannak de a férfi mondjuk elkezdett vonzódni a nőhöz. A nő nem akar tőle semmit. A kérdésem az hogy szerintetek lehetséges az hogy a nő ezt szépen elmondja, normális választ ad és utána megmarad a jó viszony?

Általában eltávolodnak ilyenkor egymástól. Mi kell ahhoz hogy ez ne így legyen hanem "megtartsák" egymást?

Kell ahhoz az is hogy a másikat értékeljük emberileg? Vagy az a normális ha válasz nélkül eltávolodik egymástól a két ember?


2019. szept. 23. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy az ilyen típusú kapcsolatok állandó érzelmi hullámzásban vannak. Jön a sértődés, eltávolodás, majd visszatalálás, mikor melyik fél akarja jobban testileg v. lelkileg a másikat...
2019. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen nem létezik. Idővel úgy is elkezd valaki többet érezni és abból nem lesz barátság. Főleg ha pasi akar többet és elutasítják nem fog abból barátság lenni. Ez eleve bukott ötlet.
2019. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább attól függ, mennyire komoly a másik fél részéről az érzelem. Ha csak szimpla vonzalom, akkor könnyen tovább lehet lépni egy normális visszautasítás után. De ha mély szerelem alakult ki, akkor esélytelen, bármennyire alaposan meg van beszélve, le van tisztázva a dolog.
2019. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Egyes,nincs testileg semmi. Nem olyan barátság. Egyébként ez a hullámzás nagyon igaz
2019. szept. 23. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom konkrétan, hogy azok között szokott megmaradni a barátság ilyen esetben, akár exel, akiket valami összeköt, pl. egy közös baráti kör, vagy olyanról is hallottam, akik csoporttársak, és párkapcsolat mellett jó csapattársat alkotnak, sokszor szükségük volt egymásra a mindennapokban, azért nem szakadt meg a barátság.


Máskülönben ha a nő nem fejezi ki magát sértően, nem úgy utasítja vissza a férfit, mintha valami selejt lenne, az is segíthet. Pl. én ilyen esetben úgy tálalnám a dolgot, hogy nem akarok kapcsolatot, még nem vagyok kész rá, ilyesmi. Ha közölném, hogy nem vonzódom a barátomhoz, nem jön be, akkor nem csodálnám, hogy rosszul érzi magát mellettem. Habár ismerek olyan pasikat is, akik annyira odavannak egy nőért, hogy akkor is szívesen barátkoznak vele, ha az néha bunkó velük.

2019. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarna egy férfi egy nő barátja lenni ? Csak ha csúnya akkor max. Mikor fogják fel a nők , hogy elsősorban du gni akarnak, és nem barátkozni ! Ezt nem olyan nehéz megjegyezni.Főleg ha többet érez majd elküdik a p icsába. Azt hiszed utána majd a barátod akar lenni ?

Csak akkor vedd fel vele a kapcsolatot ha te is akarsz valamit nem csak barátkozni.

2019. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5# nekem konkrétan azt felelte hogy ezzel most ő mit kezdjen vagy mit kéne rá mondania.... Számomra ez olyan válasz volt mintha selejt lennék az ő szemében....

Hiszem hogy ezt valahogy másképp meg lehetett volna fogalmazni.... Nagyon fájt. Főleg azután hogy annyira jóban voltunk... A válasza után azt érzem hogy semmibe néz kb. Azért válaszolt yen stílusban. Hangsúlyozom NEM a visszautasítás a bajom noha az is fáj hanem hogy ennyire bántóan mondta el a válaszát

2019. szept. 23. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is ezzel, nem merem randira hívni a csajt mert attól félek hogy a barátságunk rámenne ha nemet mond.
2019. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem akart banto lenni es inkabb te kepzeled bele ezeket h selejtnek tart stb.. nem tudott hogy reagalni csak, o nem erzi azt, de megbantani se akart, ezert mondta h erre mit mondjon, nem tudta hogyan kene jol kezelni.

en nem hiszek abban h ilyenek utan meg "baratsag" lehet, ahol erzelmek vannak az mar amugy sem volt baratsag.

2019. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Esélytelen , ezt elb-sztad.


Ha akart volna valamit akkor jelzi.

Ha bármelyik oldalról felmerül egy kicsivel is több mint barátság abban a pillanatban megszűnik a jó kapcsolat.


Bukó van

2019. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!