Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fáj a fejem kicsit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fáj a fejem kicsit és elkezdem verni, előfordul, hogy elkezd lüktetni a fejem, de nagyon. Attól parázok, hogy esetleg elpattan egy hajszálér az agyamban. Lehetséges volna?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok orvos, de ennyitől nem hiszem. :) De kellemesebb ha bekapsz egy quarelint előtte, és tiszta fejjel vered ki. :) Kellemesebb.
2009. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

A fejfájást eredetileg az agyban található erek beszűkülése okozza (aminek sok oka lehet - leggyakoribb az alacsony folyadékszint => tehát igyál sokat!). Szexuális izgalomkor viszont megnő az adrenalinszint, a szív is gyorsabban ver, nagyobb lesz a vérnyomás és valószínűleg ezért lüktet az agyad. Szerintem hanyagold a fejfájás alatti recskát...nem hinném, hogy elpattan akár egy ér is, de a fene tudja.

Mi a francért állsz neki verni, ha fáj a fejed?

2009. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti vérnyomásprobléma. Én nem erőltetném ilyenkor.
2009. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

A fejfájás lüktető jellege érrendszeri eredetre utal.


Gyakori a szex közbeni fejfájás, melyet az erek kitágulása és az izmok feszültsége okoz.


Extrém ritka, de előforduló esetekben szexuális izgalomban agyvérzés következik be, rendszerint akkor, ha abnormálisan fejlődött agyerek (aneurizma, AVM stb.) szakadnak el. Ezek nagyon sok ember agyában jelen vannak, a legtöbben egy életet leélnek anélkül, hugy tudnának róluk. Néha azonban agyvérzéshez vezetnek. Ezeknek a jelenlétét angiográfiás, illetve CT- vagy MR angiográfiás vizsgálatokkal ki lehet zárni, mert jelenlétük tünetmentes.

2009. szept. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ez állandó?
2009. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ritkán fáj a fejem, folyadékhiánytól meg nem tudom, nem figyeltem, hogy mennyit ittam, de ezzel még nem kötöttem össze. Majd figyelek rá, és ha emiatt van, hogy keveset iszom, akkor iszom többet :D Lüktetni sem vészesen lüktet, szóval nem tudom normálisan megfogalmazni.. Amikor csinálom, picit erősödik a fejfájás. Majd igyekszem visszaszokni a kevesebb alkalomra :D
2009. szept. 29. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell litereket össze-vissza inni, csak figyelj arra, hogy az ajánlott napi folyadékmennyiséget azért leküld!:)

A folyadékhiány csak egy példa volt, lehet ezen kívül ezer más oka is - pl.: frontérzékenység.

De mint mondtam azért erősödik a fejfájás, mert az amúgy is beszűkült erekben megnő a vérnyomás és ez nem kellemes...

Figyelj oda és nem lesz baj!:)

2009. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitaláltam a megoldást :D Inkább befűzök egy csajt :P
2009. okt. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!