Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose volt kapcsolatom se szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt kapcsolatom se szex csak plátói szerelmem viszont kiderült, hogy skizofrén vagyok hogy tudnék így találni valakit?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 16:50
 1/10 A kérdező kommentje:
26 éves férfi vagyok
2019. szept. 24. 16:51
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minden attól függ mennyire súlyos a helyzet meg hogy te hogy éled meg. Azért gondolom ha szeded a gyógyszereket akkor nincs semmi extra.

Ha párt keresnék akkor számomra annyiból lenne hátrány egy skizofrén fiú hogy a gyerekünk örökölné e. De ez nem mindenkinél gond.

Hajrá :)

2019. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban multiplex személyiségzavarban szenvedsz és nem csak ráfogod magadra akkor jelezd a szocializációs problémáidat a terapodnak, tudni fogja hogyan fókuszálja a kezelést a megfelelő irányba. A személyiségzavar megszűntetése egyébként fog ebben is segíteni.
2019. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolso válaszoló : a multiplex személyiségzavar teljesen más mint a skizofrénia!

Csak a filmekben mondják a több személyiségre hogy skizofrén.

Valójában a skizofrénia az agyban lévő kémiai működési zavar amitől a beteg érzékelése téves és sajátosan a maga világába zárja be. Pl téveszme hangok furcsa gondolatok.

Gyógyszerrel tök jól kordában lehet tartani.

Viszont öröklődhet.

2019. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a a válaszokat!:)
2019. szept. 24. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel én is skizofrén vagyok, van párkapcsolatom.
2019. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! és a tünetek előtt vagy után lett párkapcsolatod?
2019. szept. 24. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
elött
2019. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagyis kapcsolatom előtt is az voltam
2019. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak? Anonim fórum, úgyse tudjuk, ki vagy.
2019. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!