Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megismertem egy 29 éves csajt...

Megismertem egy 29 éves csajt és olyan mintha skizofrén lenne de nem az. Hangulatingadozásai vannak, első nap amikor megismertem normális volt de akkor is láttam rajta hogy valami nincs rendben nála. Milyen betegség állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
5percig nagyon jó kedve van utána 10 percig nagyon rossz.De ez még szex közben is igy van csak az orálig tudok vele eljutni utána meg elküld a *csába.Olyan mintha kicserélték volna, mintha nem is emlékezne boldog pillanataira.Milyen betegsége lehet? Talán drogtól lehet?

2018. jún. 10. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bipoláris. Egyik ismerősöm is ilyen, szed is rá gyógyszert
2018. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
borderline?
2018. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy kell elképzelni , hogy kb. 5 percig minden jó , utána hosszabb ideig rossz kedve van, de olyankor olyan mintha kicserélték volna, de ez a borderline vagy a bipoláris zavar kialakulhat drog elvonása miatt is?
2018. jún. 10. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:
De mintha észre sem venné hogy ilyen hangulatingadozásai vannak ja meg sokat panaszkodott hogy fáj a feje.
2018. jún. 10. 16:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és erős szexuális vonzottságot érzek nála többször is , de rossz hangulatában nem észlelek depressziót , nem annyira agressziv , nem panaszkodik . Csak olyankor magában elvan és ne szóljon hozzá senki, elég nyugodt addig , de olyankor hamar feltudja húzni magát.
2018. jún. 10. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Bipoláris.
2018. jún. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért nem vele beszéled meg? Szereted egyáltalán, vagy csak érdekesség képp vagy vele, mert ilyennel még nem találkoztál? Egyáltalán mit vársz egy ilyen nőtől és miért vagy vele?
2018. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!