Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy férfi megjátsza a szerelmet?

Figyelt kérdés
(sehonnan, gondolom)

2019. szept. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődik felőled, emlékszik arra amit mondtál neki? Mennyire kompromisszumkész vagy erőszakos talán? Ezekből már lehet valamire menni. Plusz amit tanácsolhatok sose azt nézd mit mond, hanem hogy mit csinál, ha a kettő üti egymást az már régen rossz.
2019. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nekem még soha senki nem hazudott szerelmet. Inkább fordítva volt nem is egyszer: nagyon szerelmesnek tűnt (pl. mert képes volt velem 3 órán át csókolózni) vagy egy másik 10 év múlva szerelmes nekem szánt célzásokat tett fel nyilvánosan Fb-ra és amikor lereagáltam, azonnal berohant látni engem a munkahelyemre, de a lényeg, mindkét esetben közölték, hogy nem szerelmesek belém.

Szóval nekem nemszerelmet szoktak vallani a férfiak. Még soha egyik se hazudta azt, hogy szerelmes. Pedig az egyik nagy színész volt, soha nem veszem észre, ha hazudik.

Persze még nem vagyok 100 éves, előbb-utóbb biztos belefutok ilyenbe is.

2019. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:
83%

Ugy, hogy nem a szavakra figyelsz. Es attol, hogy valaki jol nez ki, attol meg lehet troger. Tehat minel jobban bele vagy zugva, annal inkabb resen kene lenned.


Amugy meg rohadt egyszeru, arra kell figyelni, hogy mennyire oszinte. Ha oszinten viselkedik mindenfele helyzetben, akkor nem is fogja megjatszani magat. Az oszinteseg nem keverendo ossze a keretlen oszinteseggel, ami a taplosag szinonimaja. Peldaul tegnap vasarlas kozben az arufeltolto leejtett egy ures papirdobozt. Aki segitokesz, az azonnal reagal es odaadja a kezebe. Aki csak a jelenletedben csinalja ugyanezt, az hezitalni fog es sokkal lassabban teszi ugyanezt. Neki nem oszinte a segito szandeka, csak annak mutatja magat. Aki meg tovabbgyalogol, meg kirohogi a szerencsetlent, az meg olyan is.


A tudatos nok nagy resze tok jol ki szokta szurni az ilyeneket. Aki meg felszines meg az erzelmek vezerlik, azoknak meg mindegy. Szerintem erdemes az oszinteseg oldalarol megkozeliteni az embert, mert ha erkolcsileg rendben van, ott olyan nagy baj mar nem lehet.


43F

2019. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!