Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy lány szerelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lány szerelmét kiváltani, elnyerni? (bőven lent! )

Figyelt kérdés
Az a történet, hogy van egy fiatal lány akivel találkozgatok időnként. Szerelmes vagyok belé, de ő nem szeret engem. Mivel tudnám elnyerni a szeretmét, vagy kiváltani belőle hasonló érzéseket ? Gondolom én, hogy már más is volt hasonló helyzetben. Én 22F, és ő 23N.

2018. júl. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Kúrtok is? Azzal nyered el ha jól megkúrod őt mindig.
2018. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ERgyenlőre csak barátilag találkozgatok vele munka miatt.
2018. júl. 15. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból a barátzónába tett téged vagy sehogy vagy sok idő fog kelleni hozzá. Lassan közeledj felé. Egy-egy kéz simítás,puszi aztán ha nem húzódik el akkor esetleg talán csók. Ha meg nem akar semmit akkor úgyis fogja mondani,hogy ez neki nem megy.
2018. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
a szerelem nem ilyen. azt nem te csinálod és nem is ő.
2018. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem lehet kierőszakolni. Az vagy van, vagy nincs. Beszélgess vele többet. Bókolj neki. Talán az érzéseidet is felhozhatnád neki alkalom adtán.
2018. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha átlépsz egy ponton, az már zaklatás.
2018. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megélt tapasztalatokat is várok !
2018. júl. 16. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagy az esete,lelkileg is akár semmiképp nem fog beléd szeretni. A lényeg hogy nagyon jól kijöjjetek,megnevettesd,legynek közös poénjaitok,közös témák,hasonló vélemény. Innen már könnyebb.

Azt nem tudom mennyire vagytok jóban,honnan ismeritek egymást,abból kb össze lehetne rakni hogy hogy lehetne közelíteni. Mert ha találkozgattok,úgy mint egy randi,az persze más mintha csak együtt jártok valahova más okoból.

Az én párkapcsolatom is így indult,és beleszerettem a pasiba,mert nagyon egy hullámhosszon voltunk. Elsőre nem jött be,de amikor megismertem kiderült hogy nagyon kedves,odaadó,jó a humora,mindig megnevettetett,és így elég gyorsan bele is zúgtam.

2018. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dugástól nem szerettem bele soha semelyik férfibe.

Akibe szerelmes voltam, abba szex előtt is az voltam.

2019. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!