Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nő nem elég szép akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem elég szép akkor csak szexre jó? Párkapcsolatra pedig a legszebbek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mit takar az, hogy nem elég szép? A szépség relatív, ilyen hülyeség nem jelenthető ki.
2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
87%

Forditva mondanam. Nagyon sok ferfi ugy van vele, hogy komolyat csak a nala sokkal jobb nokkel bir elkepzelni, a tobbivel csak azert jon ossze, hogy az otthoni koszt+kvartely meglegyen. Ebbol levezetheted azt is, amit kiirtal kerdesnek, de valojaban ez joval tobb.


Amugy meg nem olyan nehez vonzonak lenni, ha mar hosszu hajad van es a BMI indexed rendben, akkor mar az atlag feletti no kategoriaba tartozol. A tobbit a belsovel lehet potolni.


43F

2019. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság!
2019. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Pedig én is ezt tapasztalom, kérdező. :/

L

2019. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehat allitasod szerint minden parkapcsolatban levo szep? Neztel mar korbe?
2019. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a párkapcsolatba csak a külső alapján szelektál bárki is, akkor ott igencsak nagy gondok vannak fejben. Mármint persze, a kezdeti vonzalom az nyilván külső alapján dől el, de ha már tetszel valakinek annyira, hogy megdugjon, akkor valószínűleg nem azért nem akarja elmélyíteni a kapcsolatotokat, mert nem vagy elég szép. Nem is biztos, hogy benned keresendő a hiba feltétlenül (bár azért a helyedben körülnéznék a saját házam tájékán, ha folyamatosan ezt tapasztalom).
2019. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy mar feljebb leirtak, valoban ugy van hogy inkabb pont a csunya noket tartjak meg baratnonek. Annyi helyes ferfit lattam mar ocsmany novel.. nem is ertettem. Aztan leesett, hogy valszeg azert vannak egyutt ilyenekkel, mert egy csunya not nem kell felteni, hogy lelep massal. A szep lanyt sokan felakarjak szedni, sok a feltekenykedes stb.

Egyszerubb nekik egy csunya, de biztos no mellett.

2019. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a férfiak fele legszivesebben mással lenne.

N

2019. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!