Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy "véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy "véletlenül" lett másik kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Tehát nagyjából minden rendben volt az akkori partneretekkel, nem volt különösebb okotok szakítani vagy félrelépni, tehát nem is kerestétek az ilyen lehetőségeket, de véletlenül mégis találkoztatok olyannal, akivel időközben szintén kialakult valami, és ő lett az új párotok?

2019. szept. 26. 21:37
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
85%

2exem is igy jött össze velem, hogy effektive egyik faxról ültek a màsikra.


A jelenség létezik, igen.

2019. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó néhány ex barátomnak állítólag így lett mellettem.... Ez egy kamu kifogás.
2019. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Pár évvel ezelőtt jártam egy férfivel. Minden szuper volt köztünk, de egy adott dolog miatt elvaltak útjaink. Majd meg szakadt a szívem.

A munkahelyemen volt egy nagyon helyes férfi, akit igazából láttam minden nap, de nem figyeltem fel még akkor rá igazán, hiszen mást szerettem. Talán a sors hozta úgy, de pont mikor kimondtuk az előző fiúval a "végét", aznap randira hívott.Amíg élek, nem felejtem el ezt az egészet. Úgy mentem a találkozóra hogy egész nap zokogtam előtte a másik férfi miatt, sőt még mikor a megbeszélt helyre mentem akkor az úton odafelé is. Na meg arra is emlékszem, hogy mikor meglattam már tudtam hogy ebből lesz valami. :) Persze lett is! Egy nagy szerelem! Tehát lehetséges "véletlenül" egy másikat találni!

2019. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha szeretek valakit igazán, akkor nem jövök össze "véletlenül" mással.
2019. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakivel együtt vagytok, egy döntés. Ha minden rendben van köztetek, akkor is előfordulhat, hogy megtetszik más, nyilván több hozzád való férfi is van a világon. De ez nem jelenti azt, hogy jobb, mint a másik, vagy hogy a másiknak feltétlen véget kell vetni. Egyszerűen meg kell hoznia döntést, melyiküket akarod szeretni, és melyikük mellett akarsz lenni.
2019. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromira nem. Nem ugrom egyiből a másikba, meg jövök össze újjal a régivel párhuzamosan.
2019. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is így lett egy majdnem 2 honapos rózsaszín ködös popec kapcsolatomból egy majdnem másfél éves másik kapcsolatom. :)

Megesik, bár én is rácsodálkoztam erre az éles váltásra, de hál isten szépen elsimultak a dolgok, es nem volt balhé az előző kapcsolat lezárásában. Ami meg kialakult kapcsolat az nagyon is megérte hogy így alakult. :)

2019. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

Ha a kapcsolatban vannak rések, vagy csak 1 is, akkor bizony előfordulhat. Az a rés, amíg betöltetlen, bárki betöltheti, majd borítja az egész addigit.

Veszélyes üzem, javasolt a meglévőben a rések felderítése és javítása!

Jó mankó a szeretetnyelv megismerése és alkalmazása!

[link]

2022. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha alapból olyan a kapcsolat hogy jól megvannak együtt de a hatalmas kémia vagy bármi más már az elején hiányzott akkor előfordulhat. Illetve ha már régebb óta vannak problémák, elhidegültek egymástól. A környezetemben történt hasonló. Persze ilyenkor illik őszintének lenni a másikkal, ami nem mindig könnyen kivitelezhető és ezért nem történik meg időben.
2022. dec. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!