Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval pár hónapja. Tinilányok módjára belezúgtam, sose történt még ilyen velem. :D Finoman próbáltam közeledni felé, de fogalmam sincs hogy ő hogyan érez. Ellenben engem teljesen elborít a “rózsaszín köd” és szenvedek, ha nem találkozunk és folyamatosan rajta kattog az agyam (amikor találkozunk akkor se történik egyébként semmi, csak beszélgetünk).

Talán az lenne a legjobb ha nem találkoznék már vele, hisz úgyse lesz ebből semmi és csak magamat kínzom. Viszont ott van a kisördög a vállamon hogy “Lehet, hogy ha továbbra is találkozunk akkor lett volna belőle valami, csak próbálkoznom kellett volna egy kicsit tovább.”

Egyébként nem kettesben találkozunk, hanem egy különóra keretében, tehát nem randi, de sokat beszélgetünk egymással.

Nem érzem hogy közömbös lenne (bár lehet csak a “rózsaszín ködtől” képzelek be dolgokat), de azt sem hogy akarna valamit. Teljes rejtély.


Próbálkozzak még, amiből vagy lesz valami vagy nem? Vagy inkább ne találkozzak vele, mert úgyis csak a szívemet fájdítom?


2019. szept. 28. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben voltam/vagyok, átérzem. Szerintem mondd el neki, hogy vannak érzéseid irányában, amik nem csak barátiak. Erre majd nyilván reagál valamit, és kitisztul a kép. Ennél a bizonytalan "kattogós" állapotnál az is jobb, ha azt a választ kapod, hogy ő nem érez úgy irántad. Szóval csak bátran és őszintén, ne kínozd magad!
2019. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Az a baj, hogy ha valakivel jól kijösz és rajongasz érte még nem jelenti azt, hogy hasonlóan érez, lehet csak szimplán jól érzi magát veled de erre még nem lehet sokat építeni. Biztosan kedvel de nem biztos, hogy tetszel neki. Ugyanakkor nincs kizárva semmi. Vannak félénkebb emberek, akik nehezebben tudják kimutatni az érzelmeiket.

Pont abban a szituációban van, amikor csak az a kis nyüánsznyi lökés kéne a másik oldalra, hogy megbizonyosodj a hozzádállásáról. Ez az a lökés amiböl még nem jösz ki kínosan de azért már leszürhetsz egy két dolgot. Milyen külön óra? Ha egy adott témáról kell beszélgetnetek valamilyen külön óra keretében, beleágyazhatsz kérdéseket a beszélgetésbe, pl.: hogy megnézne e veled közösen egy filmet amit ö is kedvel... ha nagyon elutasító a válasza, még kitáncolhatsz megjegyzésekkel, hogy nem baj majd megnézed akkor mással stb. Légy egy picit rafinált de ne buktasd le magad.

2019. okt. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!