Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem őt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem őt el?

Figyelt kérdés

Üzletkötőként kezdett hozzánk járni. Nekem az első pillantásra őszintén megtetszett. Olyan nő volt aki árasztott magából valami különlegeset ami kommunikált a lelkemmel az első masodperctől kezdve. A munka mellett rengeteget beszélgettünk. Jóban lettünk. Azt hittem hogy én is bejövök neki. Olyan jeleket küldött... Aztán mikor elmondtam neki hogy tetszik, akkor hidegen fogadta... Ezt megelőzően elhívtam őt egy találkozóra amire el sem jött és meg sem indokolta. Úgy tett mintha nem történt volna semmi. Igaz csak egy nem tudomot válaszolt arra hogy eljönne e. De én megígértem neki hogy várni fogom....

Teljesen felemésztett ez a vonzalom... Már éjszaka aludni sem bírok. Azt hittem hogy sikerült túllépni rajta, párszor elsírtam itthon magam férfi létemre és könnyebb volt, most mégis ugyanúgy szenvedek. Ő ugyanúgy próbálna jóban lenni velem de nekem ez így nem megy...

Főleg a munka miatt is hogy találkozni és beszélni kell vele....

Nem tudok mit tenni azért hogy ebből legyen vagy kialakuljon valami...

Hogyan tudnám elfelejteni?

Segítsetek


2019. szept. 29. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Probald elkerulni, ha lehet . Kerj meg valakit a munkaban ha van ra lehetoseg hogy inkabb o tartsa vele a kapcsolatot
2019. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez? Lehet elkerülne, vagy féltékeny lenne ha látna mással.
2019. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1# az a munka amit csinálok nem adható át.

2# látott már mással és nem tetszett neki. Csak azt nem értem hogy miért ha nem kölcsönös a vonzalom

2019. szept. 29. 16:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy 3 hónapja ismerjük egymást. Jó az amit felvetettél. Miért vált féltékennyé amikor megpusziltam előtte más nőt? Ha tényleg nincs a részéről semmi akkor mit zavarja?
2019. szept. 29. 18:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy átlagos nő akkor is képes féltékeny lenni hiúságból, ha csupán arról van szó, hogy a figyelem, amit eddig kapott egy pasitól, az épp másik nőnek szól. (N)


lehet némileg tetszettél is neki,( és nem csak emberileg, barátilag kedvelt meg), de hogy nem akar többet, az is biztos. Az élet megy tovább, majd elmúlik, mind szívtuk már meg így...

2019. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ha némileg tetszettem neki akkor ezt miért hagyja veszni akkor? Tényleg nem értem
2019. szept. 29. 18:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert tetszés és tetszés között is van különbség...


Továbbá az sem biztos, hogy jobban kedvelt meg, mint bármelyik haverját. De ha mégis, akkor is tetszhet neki sok mindenki, mégsem akar mindenkivel az ember kapcsolatot például..


Tehát: te akarod, hogy kialakuljon valami, de ő nem. Akkor mi van? Hát semmi. Van ilyen. (Ezt írtam el, csak rövidebben az előbb, Biztos neked is tetszettek már meg lányok, de nem akartál mindegyiktől bármit is.. Ha akarna, akkor nem így viselkedne, ez az egy, ami biztos ebben az egészben.)

2019. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ami miatt neheztelek rá az az hogy nem volt egyenes velem... Miért nem lehet ezt megbeszélni? Miért kell úgy csinálni mintha semmi sem történt volna? Hülyének én is tudom nézni
2019. szept. 29. 18:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nagy csalódás érhette egyébként mert borzasztóan fél azt vettem észre. Férfiak közelében próbál észrevétlen maradni. Senkire rá sem néz csak a földet bámulja. Próbáltam vele beszélgetni erről de azt mondta hogy nem tud róla beszélni. Néha volt olyan hogy velem is tök fura volt. Hátrált tőlem vagy 3 méterre meg ilyenek...
2019. szept. 29. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Te vagy benne a szituban.De annyi biztos, hogy az ember nem úgy áll a másikhoz általában,hogy én most "hülyének foglak nézni"


Huhh, hát emögött a viselkedés mögött a férfiaktól való tartózkodására meg bármi lehet, és nem akarok a legrosszabbra gondolni.. De ha olyan, akkor érthető, ha nem köti csak úgy az orrodra. :/ Ez órási gát szokott lenni. - Bár ez is csak feltételezés, de a "azt mondta hogy nem tud róla beszélni" is arra utal, hogy mégis van itt valami, amiről nem tud beszélni.. Lehet molesztálták, erőszakoskodtak vele, jól érzed.


Maximum annyit tehetsz itt szerintem, hogy jelzed neki egyértelműen és egyenesen, hogy elfogadod és az is jó, ha csak barátok vagytok, de azért rákérdeznél, hogy tényleg nem is tetszettél-e neki? És meglátod mit mond.

2019. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!