Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyáltalán nem a zsánerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem a zsánerem, lehetséges így szerelem?

Figyelt kérdés

Ez a férfi mindenben elentéte annak, amit én eddig vonzónak találtam.

Alacsony, bőrhibái vannak, kopaszodik és kövérkés. Nekem eddig a magas, vékoyn férfiak tetszettek.

Oktató az egyetememen, phd-zik, nem nekem tart órát de meccseltünk tinderen és 3x randiztunk, mihelyt elköszönünk csak rá gondolok és míg együtt vagyunk legszivesebben folyton hozzábújnék.

Nem értem magam, tényleg külsőre valamiért mégse tetszik, de vágyom rá, teljesen összezavar.


22/N és 28/F


2019. szept. 29. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Mekkora kamu sztori.

Aki totál nem az eseted, azzal nem matchelsz tinderen, de ha véletlenül mégis, egyből szétválsz amint rádír.

Többiről meg ne is beszéljünk.

2019. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kamu sztori.

Kellemetlen válasz de ez van: azért húztam be mert menőnek találtam, hogy ott oktat, előtte még csak nem is láttam.

2019. szept. 29. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha a helyi sparban lenne árufeltöltő, akkor is ezt éreznéd vajon?
2019. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én pont egy ilyen pasival vagyok együtt. Az elején nem találtam vonzónak. Aztán ahogy megismerkedtünk kiderült, hogy intelligens, okos, erős a kémia köztünk.. Most már a külsejét is vonzónak látom!
2019. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez kamu te fosch. 🤣🤣🤣
2019. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan így voltam a férjemmel. De a személyisége, a jelleme baromira megfogott, imádtam vele beszélgetni meg a közelében lenni. Nagyon rövid időn belül bele is szerettem, ma már egyáltalán nem értem mit nem találtam a külsejében vonzónak. Ahogy a belsőjét megszerettem egyből elkezdett a külseje is vonzani.
2019. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!