Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerre két embert szeretek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két embert szeretek? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon jó megvagyunk nincs konfliktus,vita stb. 1 éve költöztünk egy másik városba. Ebben a városban lakik az első igazi szerelmem aki egy részemről befejezetlen ügy mert egy szerencsétlen félreértés miatt nem jöttünk össze. Ennek már 11 évr. Mostanában elég sokat látom a srácot és összezavarodtam. Folyton azon kattogok mi lett volna ha. Nem állunk kapcsolatban csak köszönő viszony vab. Még mindig ha látom zavarba jövök. Segítsetek mi lehet ez az érzés és hogyan szabaduljak tőle?

2019. jún. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem ugyanaz az ember. Magyarázd el ezt az agyadak, így.
2019. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereted a másik srácot, egyszerűen csak egy lezaratlan dolog, emlekekekez ébreszt benned stb. 11 éve volt, valószínűleg sokat változott, te is biztos. Nem éri meg ezzen kattogni. Par hét és elmúlik.
2019. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Olvasgass a poliamoriáról.
2019. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Én az ősszes exembe szerelmes vagyok,csak nem foglalkozok velük meg az érzéssel mert a párkapcsolatomba fektetem bele az energiám és nem azon aggodom,hogy mivan ha meglátom az egyiket és igen szívritmus zavarom lesz minen véletlen alkalommal ha meglátom bármelyiket csak cseszek rájuk mert a párom fontosabb most,mint azon agyalni, mi lett volna ha...25N
2019. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel a húszas éveid elején vagy végén jársz már kérdező, amikor ti ismertétek egymást akkor még tinik voltatok, a legtöbb ember 25-6 éves korára mondjuk 14-5 éves korától hatalmas személyiség formálódáson megy keresztül. Így ahogy más is írta, az a fiú már nem az aki volt.
2019. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a sztori :D Csak, akkoriban én még 17 éves voltam, már 2 éve együtt voltam az akkori párommal, amikor az első szerelmemmel újra jóban lettem, teljesen belehabarodtam.

Odáig fajult a dolog, hogy a végén egyszerre jártam mindkettővel (nem vagyok rá büszke), ekkor rájöttem, hogy az akkori pasimat már nem szeretem, különben ezt nem tettem volna meg vele. Életem legjobb döntése volt, amikor mindkettőt hagytam a fenébe.

Rá fél évre találkoztam a mostani barátommal, már lassan 4 éve vagyunk együtt, rájöttem, hogy egészen eddig nem is voltam szerelmes.

Szóval az én tanácsom az, hogyha nem enyhül az érzés, akkor jobb lenne mindkettőtől elválni.


21L

2019. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!