Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 évesen ha összejönnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen ha összejönnék egy 16 éves lànyal abból lenne valami baj?

Figyelt kérdés
Nekem anyyira tetszik és nagyon tudnàm szeretni, még nem ismerem. Lenne belöle baj?? Még gazdag sem vagyok. Itthon csalàd lehet kidobna itthonról?? Nem merem megkérdezni mit szólnànak ha...

2019. szept. 30. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Mar akartam kerdezni hogy egy 27 eves mit akarhat egy ilyen kis csitritol de aztan tovabb olvastam: “meg gazdag sem vagyok”... te biztos hogy nem 17 vagy? Csal elirtad a szamot... :D

Ilyen felfogassal baratom eselyed nincs korodbelivel :D

2019. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy tudnád szeretni, ha nem ismered? Nem hinném, hogy kidobnának otthonról, ha ennyi idősen ilyen szinten vagy nagyon még csalódni se csalódnának szerintem. Egyszerűen elkönyvelnék, hogy az életképtelen fiuk, most valami kiscsaj után rohangál. Ha nem ismered, akkor amúgy miből veszed, hogy összejönne veled egyáltalán? Korai itt még a szülőktől tartani..
2019. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszöngettünk egymàsnak, szerintem ismerkedne. Részemröl szerelem elsö làtàsra.
2019. szept. 30. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
👎👎👎👎
2019. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Te jobb ha nem jösz össze senkivel.Biztos,hogy 27 éves vagy?
2019. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Dutyi lesz a vége számodra. :)
2019. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előbb verik össze, minthogy eljusson a börtönbe
2019. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha normálisak a szülei, akkor elég sok bajod lesz...
2019. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Néha úgy érzem bolygót tévesztettem. 26 éves nőként azt gondolnám hogy 27 éves férfi már tényleg férfi. De hát mindig érnek meglepetések.


Nekem lenne egy kérdésem. 27 évesen már nem a komoly kapcsolatok, család alapítás és egyéb dolgok foglalkoztatnak? Vagy csak én élek álomvilágban és én vagyok ennyire "konzervatív"?

2019. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

#9: De azt vedd számításba,hogy a férfiak vonzalmi preferenciája más.

Egy 16 éves lány nagyonis vonzó tud lenni korosztálytól függetlenül bármely férfinek,viszont ti nők nem fogjátok szexinek találni a 16 éves fiút. Persze csak a külsőségekről beszélek.

2019. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!