Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zárkózott férfiak, ti kimutatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott férfiak, ti kimutatjátok valahogy, ha tetszik egy nő, de alig ismeritek?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel hetente max 3x találkozom, akkor is rövid időre, és csak azért, mert egy másik kollégához jön, akinek az irodája a közelben van. A munkatársammal nem nagyon szoktam kommunikálni, pár hete ismerem csak, de úgy érzem, tetszik. Viszont ő nagyon zárkózott típus, a kollégáim szerint "nagyon fura ember" (nem tudják, hogy nekem tetszik a férfi, mindenkiről pletykálnak, ezért tudom ezeket). Akiket régóta ismer és jóban van, velük bármiről elbeszélget, nem feszeng, de a közvetlen kollégákkal pl. csak mostanában kezdett el munka miatt beszélni (amúgy velük sem), és csodálkoztak is, hogy szóbaállt velük.


Engem egyelőre még nem nagyon vett emberszámba, ami a kommunikációt illeti. Sőt, nekem úgy tűnik, mintha egyenesen zavarban lenne, ha velem kell beszélnie. Nem mer a szemembe nézni, ha mégis, elég hamar elkapja a tekintetét. Sajnos esélytelen, hogy négyszemközt maradjak vele és valami nem munkával kapcsolatos dologról beszéljek vele, félrehívni meg nem szeretném, mert a falnak is füle és szeme van a cégnél.


Hasonlóan zárkózott férfiak, ti milyen módon jelzitek egy nőnek, ha esetleg szimpatikus számotokra? Jelzitek egyáltalán, vagy úgy vagytok vele, hogy ha lesz valami, akkor lesz, ha nem, akkor nem?


2019. okt. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Úszik az árral. Dobd be egyszer hogy meginnál egy kávét, nincs-e kedve csatlakozni, aztán a konyhában/ kávézóban lehet személyesebb dolgokról is beszélgetni.
2019. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos. Én tuti, hogy csak nézném az illetőt, amikor rám néz, elkapnám a fejemet, előre engedném ajtóban, tehát ilyen minipitizések mennének.
2019. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!