Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti harcoltatok már a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti harcoltatok már a szerelmetekért?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok ki milyen oknál fogva tette meg ezt, és milyen szituációban.

Össze jöttetek végül (újra), vagy nem sikerült?

Köszi a válaszokat!


2019. okt. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer régen, 15 éves hülyegyerek voltam. Akkor még azt hittem, hogy lehetek teljesen őszinte a fiúkkal. Hát... rohadtul nem jött be. Jobban szeretik a játszmázást.
2019. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Még nem. 39F
2019. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
15 éve vagyunk együtt, 2 hullámvölgyön túl vagyunk, jelenleg szerelmesebb vagyok, mint az elején. 😊 Megéri küzdeni!
2019. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
64%
15 éve várom és várni is fogom életem végéig. Elfogadtam, hogy mással él mert nagyon szeretem és a legfontosabb, hogy boldog legyen. Ha idős korunkra leszünk együtt nekem az is jó.
2019. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Volt rá példa, ó hogy milyen naív kis hülye voltam. Tanulópénznek jó volt, hogy soha többet senkiért. Ha valakiért harcolni kell, az már rég rossz, jobb elengedni
2019. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!