Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy magyar Youtuberbe?

Figyelt kérdés
Évek óta nézem a videóit de sajnos mostanában úgy érzem többet érzek iránta rajongásnál..írtam neki..videót csináltam kerestem mindenhol de semmi válasz :'(

2019. okt. 6. 11:30
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Miért lenne nevetséges?
2019. okt. 6. 12:59
 12/40 anonim ***** válasza:
17%

Mert te bevallanád ország-világ előtt, hogy meleg vagy? Ő pont az ilyen bugyuta tizenéves kislányokból él, mint amilyen te is vagy.

Ha előállna a cominouttal, rengetegen elpártolnának tőle. Dancsót nagyon komoly marketingstáb veszi körül, és egy jó darabig még biztosan nem állhat ki ezzel a nyilvánosság elé.

2019. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mert olyan, mintha egy 13 éves fangirl lennél.
2019. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
De honnan veszed hogy meleg?
2019. okt. 6. 13:05
 15/40 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te vagy a 3472. csaj aki szerelmet vall írásban neki...Valószínűleg pont te kellesz neki (irónia).

Nézz magad körül, és találsz egy reális, te korodbeli partnert...ja hogy az nem jó...hát akkor reménykedjél csak.

2019. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ismerem Dancsót. Személyesen. Onnan tudom, hogy az.
2019. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Elzacica! Ne írkáljál nekem privit, mert fölösleges. Egy anonim oldalon meg minek hazudjak? Ismerem Dancsót.
2019. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. Nem lehet elérni ezekét a videósokat én azt vettem észre.. valahogy el kell engedni. Évekig éreztem, hogy én tényleg megakarom az egyikőjüket ismerni, nem rajongásból.


Kicsit kevesebb unatkozás, többet fordítani az életedre. Ez lehet megoldás. Esetleg elmenni közönségtalalkózóra, de az nemtudom, hogy Dancsó Petinek szokott-e lenni.

2019. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Egy vagy a sok közül. Ne reménykedj. :D
2019. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Ha ismered akkor mutass már be neki légyszi..
2019. okt. 6. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!