Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy magyar Youtuberbe?

Figyelt kérdés
Évek óta nézem a videóit de sajnos mostanában úgy érzem többet érzek iránta rajongásnál..írtam neki..videót csináltam kerestem mindenhol de semmi válasz :'(

2019. okt. 6. 11:30
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Honnan ismered??
2019. okt. 6. 15:52
 22/40 A kérdező kommentje:
Figyelj ha tényleg ismered nagyon nagyon sokat segítenél nekem ha szólnál neki hogy két videót is készítettem neki..Little Pet Kingdom csatornámon van fenn és én tényleg őszíntén tetszik kedvelem őt nem érdekel mennyi feliratkozója van..
2019. okt. 6. 16:38
 23/40 anonim ***** válasza:
Ide linkeled a videót?
2019. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Ohh megtaláltam. Mi ez, most őszintén?

Ő egy felnőtt ember. Kislányos rajongás amit csinálsz.

2019. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
De te nem ismered az Lpstube-ot..felnőttek is csinálják..tudom hogy tetszene neki..kérlek segíts ha ismered..
2019. okt. 6. 17:28
 26/40 anonim ***** válasza:
Átküldtem neki, és szóltam, hogy nyissa meg. A többi az ő dolga.
2019. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Közönségtalálkozón menj oda fotózkodni ha szervez ilyet
2019. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
*ja amúgy olyankor pl akár adhatsz neki papír alapú levelet is.
2019. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Egyem a szivedet...bírtam googleba hogyb ki ez, mert nem ismerem, de már az első képről sugárzik hogy tök homár a pali.
2019. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Most kajak, hány éves vagy te. :D Szerinted egy 30+os csávót érdekelni fognak a my little pónis videóid? :D
2019. okt. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!