Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy magyar Youtuberbe?

Figyelt kérdés
Évek óta nézem a videóit de sajnos mostanában úgy érzem többet érzek iránta rajongásnál..írtam neki..videót csináltam kerestem mindenhol de semmi válasz :'(

2019. okt. 6. 11:30
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget..még fogok egy felnőttesebb videót is csinálni neki..de ha megadod a személyes elérhetőségét legközelebb már én is el tudom küldeni neki esküszöm nem fogom zaklatni!
2019. okt. 7. 07:38
 32/40 A kérdező kommentje:
Egy álom válna valóra ha tudnám az elérhetőségét..kérlek szépen privátban küldd el esküszöm meghállom valahogy :(
2019. okt. 7. 08:15
 33/40 A kérdező kommentje:
*meghállálom
2019. okt. 7. 08:16
 34/40 anonim ***** válasza:
Komolyan rossz nézi a vergődésed...ha van egy kis esze a kommentelőnek, akkor nem adja meg az elérhetőségét. Abba nem gondolsz bele, hogy nem véletlenül nem tálalod az elérhetőségét? Valószínűleg pont az ilyenek miatt nem teszi ki.
2019. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem értem mi rosszat csináltam..csak szeretnék megismerkedni egy Youtuberrel aki szimpatikus nem értem miért ítélkezik mindenki felettem :(
2019. okt. 7. 10:01
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg baromi szánalmas.
2019. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Na jó az elején még kicsit komolyan is vettelek.

Neked mi bajod? Igaza volt valakinek előttem, szerinted milyen nők vannak körülötte? Majd pont az fogja izgatni, hogy babukat táncoltatsz.

2019. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Rockarc ***** válasza:

A lanyom koveti a csatornadat. Azt mondta, hogy az animaciok nagyon jok, azokat nezi is, de ez a resz gaz, mar az o korosztalyaban is. Ketlem, hogy barmilyen hatassal lennel a celszemelyre vele.


43F

2019. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
szerintem inkább egy pszichológus elérhetőségét akard megszerezni
2019. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez egy kamu kérdés.
2019. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!