Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy több éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy több éves kapcsolatban elmúlik a szerelem és ez mindkét fél számára érezhető, van mentő öv?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy nincsenek már közös programok hűvös szféra van, szex sincs.
2019. okt. 7. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

A hosszú és sikeres kapcsolat titkai:


- PÉNZ.

- SZERETŐ(K).

2019. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekek,anyagi háttér
2019. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ezektől visszajön az érzelem? Nem hinném.
2019. okt. 7. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt ti hagytátok ilyenné alakulni.

Nálunk sincs a kezdeti rózsaszin köd, mégse hagyjuk ellaposodni a kapcsolatot.

Ha így álltok hozzá, ha szét is mentek, a következő kapcsolatototok is ugyanígy fog kinézni pár év múlva.

Ha amúgy szeretitek egymást, felelevenítitek,hogy miért is egymást valasztottatok, akkor megérne egy próbát helyrehozni. Kezdjétek a közös programokkal- ezek nem csak úgy maguktól történnek, hanem tenni kell érte, kezdetnek mondjuk elkellene mennetek rájuk...

2019. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nincs közös program...nincs szex....hát az ilyen az eléggé egy elb**aszott kapcsolat....


kérdés, hogy ez mióta tart?

2019. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


És ezektől visszajön az érzelem? Nem hinném."


Nem, de nem is laposodik el.

2019. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van: nem szabad hagyni, hogy elmúljon
2019. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt.. de szerintem már a végét járjuk. Nincsenek gyerekeink,lényegében sok közös dolgaink sincsenek..én költöztem hozzá.. természetesen mindenben segítettem neki a közös dolgokban és a háztartásban.. 1 éve tart ez az ellaposodott valami.. Beszélni sem akar velem,azt mondja,hogy nem érez rá késztetést. Csak a barátnők meg a facebook ami megy neki.. igaz,hogy rengeteget dolgozik és hulla fáradt mindig...volt/van nőgyógyászati problémája is,de én sose bántottam még egy durva szóval sem. Én 37 éves vagyok ő 48. A lényeg,hogy nagyon megváltozott!
2019. okt. 7. 16:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaaa..és ha kiderül a szeretői sztori attól boldog lesz még jobban a másik fél. Ne butáskodjunk már.
2019. okt. 7. 16:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a jó kapcsolatnak 2 alapja van:

- közös programok, jól elvagytok, konkretan "legkobb barátok" vagytok

- jo szex

Ha ebből az egyik megsérül TALÁN helyre lehet hozni, ha mindkettő, akkor vége... Persze ez csak az én véleményem, de mégis miért kene együtt maradni egy olyan emberrel, akiben mar semmi olyan nincs amit tudnál szeretni/élvezni?

2019. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!