Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a mentősökrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mentősökről? Összejönnétek velük? Megbecsülitek őket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés már? Ugyan olyan ember mint más. Nem azért fogok összejönni valakivel mert mentős, vagy postás, vagy ügyvéd. 20L
2015. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb mentősökkel kezdeni. Nagyon stresszes meló, ami hosszútávon nem jó a párjának. Ingadozó viselkedés.
2015. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Nagyjából ugyanaz a véleményem róluk, mint a villanyszerelőkről.
2015. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A munkaidejük szempontjából (nem ismerek egyet sem, de úgy sejtem, h sokat kell túlórázniuk, vagy ha ügyeletesek, nincs szabad hétvége) nem lehet egyszerű az együtt élés egy mentőssel.De elég rugalmasnak tartom magam, szerintem meg tudnék bírkózni ezzel. A foglalkozás amúgy sem szempont. Legalábbis nálam.

(Amúgy van egyáltalán női mentős? Én eddig még csak férfit láttam.)

27/f

2015. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

régebben igenmt mondtam volna, de azóta megismertem pár mentős srácot (és egy csajt is)

És hát... a többségük alkesz és iszonyatosan stresszesek. Alig van szabadidejük. Plusz eléggé maguknak valóak. Ami érthető, hiszen durva egy meló. Amennyire észrevettem az egészségügyben dolgozók főként szintúgy egészségügyben dolgozókkal jönnek össze.

Na de válaszolva a kérdésedre! Komoly kapcsolat szerintem nem tudna kialakulni köztünk.

2015. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:
Szép hivatás,egy ideig vonzott is,de én péntek hat után anyámnak se dolgoznék,akkor már a fű se nő.
2015. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

2 nap munka, 2 nap pihi elvileg. De ez általában nem így van. Nappal - éjszaka. Nehéz így csajt szerezni!

És igen van csaj mentőtiszt és orvos is!

2015. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes munka, nem úgy mint pl. néhány politikusé. Igaz, hogy negyed annyit sem keres egy mentős, de legalább nem kéne szégyenkeznem, hogy milyen gerinctelen patkánnyal élek együtt. Szégyen, hogy egy érettségizett, focista haver többet keres annál, mint aki nap, mint nap életeket ment.
2015. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen férfiként el sem gondolkodtam a kérdésen. Még szép,hogy igen a válaszom. Biztos,hogy nem egy gazdag ember "anyagilag" aki azt a munkát választja,de azért mégis valami másban ő a leggazdagabb.(életeket ment). Ha egy ilyen párom lenne nagyon örülnék neki, és egyfajta biztonságérzetem is lenne mellette. Biztos,hogy nem zavarna még az sem ha műszakozna megoldanám,hogy eleget legyek vele együtt. 18/F
2015. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!