Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általános, hogy a barátnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános, hogy a barátnők erotikus képeket küldenek a párjuknak?

Figyelt kérdés
Csak mert azt vettem észre, hogy nagyon nem. Én imádok ilyen képeket csinálni a páromnak és emiatt jobb barátnőnek érzem magam, ugyanis ezzel jót okozok neki. Ez általános? Szerintem ezzel igazán fenntartható a "tűz" egy kapcsolatban, hogy mondjuk amikor épp dolgozik meglepem egy ilyen képpel és akkor máris jobb a kedve, felélénkül. Szerintem mimden lányba kéne egy ilyen kis "ribi" vonás, nagyra értékelik a fiúk(legalábbis szerintem).

2019. okt. 8. 15:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Én is eleinte csináltam neki aztán mivel egyre gyokerebb volt plusz ő mást nem tudott a frkan kívül.. Holott én is vártam volna valami izgi képet nem mindig ugyan azt.. Ezért előbb utóbb már nem érdekelt.
2019. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Az én párom pont nem értékeli az ilyesmit hanem kifejezetten közönségesnek tartja. Szóval köszi de ne általánosíts, a férfiak se egyformák.
2019. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Az okos lányoknál nem általános! Ők tudják, hogy ezzel vissza is lehet élni. A tűzet fent lehet tartani egy mondattal is.
2019. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nem állt szándékomban általánosítani , bocsánat. De talán ritka az a férfi ,aki ne örülne neki.

Hát igen vissza lehet...nem is egy 1 éves kapcsolatnál gondoltam erre. Mi is lassan 7 éve vagyunk együtt, az elején természetesen én sem csináltam, kellett idő még az erős bizalom kialakul a másik felé.

2019. okt. 8. 16:00
 5/38 anonim ***** válasza:
73%

Akkor nem egy év után teszi fel a netre, hanem 7 év után, ha netán szakítotok, külön honlap is van erre

És a haverjainak már most mutogatja/küldözgeti az erotikus képeid, az tuti. Egyébként mire jó ez, nézzen meg élőben.

2019. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy utolsó neked ilyen emberekkel volt tapasztalatod. Az én párom soha semmi ilyesmit nem csinált nemhohy velem senki mással sem, inelligens ember lévén. Viszont amúgy ebbe belegondolva szerintem is sok ilyen fiú /férfi van és úgy meg is értem ha nem küld valaki..felfoghatatlan számomra, hogy valaki így gondolkozzon és ennyire ne tisztelje a párját még esetleges szakítás után is...
2019. okt. 8. 16:22
 7/38 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó válaszolóval értek egyet.Volt már ilyen.
2019. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs ilyen tapasztalatom, mivel van eszem és nem küldök ilyen képeket. :) Viszont a honlap létezik, még hírműsorban is foglalkoztak vele. És akinek vannak férfi kollégái, az tudja, hogy a férfiak miket dumálnak, mutogatnak egymásnak a nőikről.
2019. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam sok ilyen honlapról, de érdemes utánajárni milyen emberek azok, akik ezt teszik. Mert lehet, hogy a többség ilyen, de nem mindenki. Na mindegy, köszönöm a válaszokat :)
2019. okt. 8. 16:28
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ha te tényleg nő vagy, miért is szorgalmazod, hogy más nőkben legyen ribis vonás?
2019. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!