Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akik nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik nagyon sok mindent megosztanak a fb-on a kapcsolatukrol, az hány %-ban szol a külvilágnak és hányban a párjuknak? Miért csinálják ezt, a lájkoktol lehet jobb a kapcsolat? Tisztában vannak vajon azzal, hogy visszatetsző is lehet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szól a külvilágnak is nyilván, sőt javarészt annak szól. Én 4 hónapja vagyok együtt a párommal, eddig kemény 2 közös képet tettünk fel, egyikőnk sem az a posztolgatós fajta. Illetve az idegeire sem akarok menni senkinek sem. De azért mikor feltettem az első közös képünket, olyan jó érzés volt, de túlzásokba nem fogok esni.
2016. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát amit megoszt az nem a párjának szól.
2016. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!