Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem valamit a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit a pasi, vagy csak flörtölget? Érdemes várni rá vagy jobb ha nem bonyolódom bele jobban?!

Figyelt kérdés
Van egy srác,soha nem beszél a barátnőjéről, pedig többször próbáltam már rá célozni, de fb-ja alapján van vkije. Velem aznoban, ha találkozunk viccelődik, ugrat ( ez kölcsönös is), mindig mosolyog, ha meglát, köszönésnél a nevemet is gyakran mondja(másnak külön nem).Szemeztünk is már párszor.Érdeklődik felőlem és nagyon sok mindent meg is jegyez. Persze én egyre inkább kezdek belezúgni...

2019. okt. 10. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha egyenes csajnak tartod magad és tudod, hogy van valakije akkor nem mész ebbe bele, bár ha bejön és tényleg látod rajta is, hogy flörtöl, akkor kérdezd meg nyugodtan, hogy a csajoddal mi újság? :D Merthogy tökre bejön neked, de te nem vagy az a fajta, aki olyan palival kezd ki, akinek van valakije.


Sok csaj amúgy nem tudom mit képzel, az a baj, hogy rögtön elkezdetek agyalni, pedig még nincs is semmi és lehet a csaját is ugyanígy hódította meg. :D Egy kis figyelmesség és máris megbolondultok. Szerintem a legjobb, ha őszintén dumálsz vele, akár el is mondhatod, hogy helyesnek tartod, jófejnek de mindenképp hozd fel a nőjét. :D


23/L

2019. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg leszel dugva, oszt kész.
2019. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a dolgok belemagyarázásával kapcsolatban,ugyanakkor össze is zavar. Még a történethez az is hozzátartozik, hogy egy ember megjegyezte nekem, hogy köztünk nagyon működik a kémia, egy másik haver,meg viccelődött , hogy nem akarja a bimbózó románcot megzavarni (ez utóbbit hallotta ő is és ekkor sem reagált semmit, csak én gondolom, hogy kellett volna?)
2019. okt. 10. 22:02
 4/6 Rockarc ***** válasza:
78%

Miert nem jelent neked red flag-et, hogy van valakije, megis veled flortol? Be akarsz allni abba a sorba, amit neked szan? A mostani es az utand kovetkezo baratnoje koze? Szerintem az egyik legfontosabb dolog egy uj kapcsolatban, hogy tudd az elozo hogyan vegzodott. Ha meg be se fejezodott, akkor meg instant kuka. Miert keresed a bajt magadnak?


43F

2019. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat! Igazatok van :) !
2019. okt. 11. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodnék el ha a jelenlegivel megtesziakk veled is megfogja. Te belezugsz megdug aztán vissza megy a bnőhöz mert ő a biztos pont te meg ismeretlen vagy számára. Csak sérülni fogsz.
2019. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!