Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszerettem egy lányt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerettem egy lányt akinek van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval 1-2 hónapja elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Már régebben is ismertem de nem nagyon beszéltünk még. De ugye nemrég eljött egy kisebb házibuliba ahol én is ott voltam és azóta rendszeresen beszélgetünk messengeren. Úgy rendszeresen, hogy szó szerint minden nap, és legtöbbször ő ír rám. Azt tudom, hogy nagyon kedvel. Sokszor hangoztatja is, de ő am is egy nyitott kedves lány, szóval biztos vagyok benne hogy még 1-2 emberrel ugyan ilyen(ezt biztosan tudom) Sokszor írja, hogy szeret imád stb. Nagyon szép lány és szó szerint a legjófejebb akivel valaha beszéltem. Nem akadnak el a beszélgetésink élőbe se, mindig van valami téma. Régebben is tetszett már de kb 3-4 hónapja mikor volt alkalmam élőben is beszélni még jobban megtetszett és mikor már elkezdtünk beszélni nem kellett sok hogy belrrszeressek, csak ugye van egy kis gond, mégpedig az hogy van barátja. Múltkor írta hogy nincs mostanában olyan jó kapcsolata vele, de utánna nem volt róla szó és a srác egy ajándékkal is meglepte szóval szerintem már minden rendben. Nem akarok patkány lenni és úgymond szétválasztani őket. De ha esetleg szakítanának kapnék az alkalmon. Egy nagyon jó barátja(aki nekem is az) mondta, hogy ha nem lenne pasija velem járna szóval szerintem sok eselyem lenne, de ismétlem nem akarom őket szétválasztani, inkább türelmes vagyok. Nos igazából engem csak érdekelne hogy ti mit tennétek a helyembe vagy ha valakinek van tapasztalata az leírhatná. Előre is köszönöm a válaszokat.

17/f



2019. okt. 13. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már mondogatja, hogy nem túl jó a kapcsolat és közben egyértelműen kifelé kacsintgat (persze nyitott, de na...ha valaki foglalt, akkor máshogy viszonyul a fiú barátokhoz), akkor ez a kapcsolat már nem sokáig fog élni.

A legjobb amit tehetsz, hogy simán elvagy vele, mint eddig, nem nyomulsz különösebben, csak szimplán ott vagy mellette mindig, mikor kell, és kb. az öledbe fog pottyanni.

2019. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :3 most teljesen úgy vagyok vele hogy türelem, türelem ha szakítanak bedobom magam, de addig se fogok csak rá várni, hanem ismerekedek másokkal is. Lesz ami lesz
2019. okt. 13. 11:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, ott leszek mindig mert imádok beszélgetni vele. Nagyon sok boldogságot jelent ha dumálunk.
2019. okt. 13. 11:20
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Nálam szinte dettóra ugyan ez van mint neked.

Szinte minden héten összekap a pasijával bejövök neki kedvel is mondta,hogy eltudná velem képzelni..

Nemrég kirakott egy közös képet erre rám irt,hogy ez most biztos rosszul esett nekem hát mondom akkor miért raktad ki?! Erre azt írta,hogy nem lép marad a mostani kapcsolatába(ami kb 3-4honapja tart) mert valami összeköti őket na de még is mi a sz.r? Megbeszéltük,hogy hanyagoljuk egymást ami tegnapig tartott újra elkezdtünk beszélni igaz nem úgy mint eddig..

Én most arra jutottam,hogy háttérben maradok beszélgetek vele ha rossz kedve van felvidítom ...meghallgatom ha valami gondja van☺️

2019. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te magad irtad hogy mással is így viselkedik, nem csak veled. Egész egyszerűen közvetlen. Ebből lehetnek a félreértések. Ezt saját tapasztalatból írom. Nem azt mondom hogy kizárt, hogy több van ebben az egészben puszta baratságnál, de inkább legyél óvatos.
2019. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg rajtam kívül még 3 emberrel.
2019. okt. 14. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress olyat, akinek nincs barátja! Nyugi még ott is lesznek gondjaid, de startból ne gyűjts be magadnak problémákat!
2019. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!