Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit, ha túl sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha túl sokszor és hosszú ideig értünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Kisebb baráti összejövetel, a férfi mellettem ült és gyakran összeért a lábunk, ami látszólag őt sem zavarta, mert nem húzta arrébb. Volt, hogy megdicsért játék közben, mert jó válaszokat mondtam, és megpaskolta a térdem felett a lábam. Máskor ha nem fért el (pici volt a hely nagyon), finoman megsimította a vállam, ahogy próbált elférni.


Azért nem tudom, hogy ez jelent-e bármit is, mert más női barátokhoz is van, hogy hozzáér pl. a derekuknál (ugyanilyen kis helyes, elférős történet), vagy de pl. sosem ölel át minket, tehát semmi olyat nem tesz, ami már nyomulás lenne.


Játék közben többször is rám pillantott, amikor velem volt egy csapatban, viszont azt nem figyeltem, hogy amikor mással került egy csapatba, akkor ott mit csinált.


Sajnos a körülmények nem teszik lehetővé, hogy legyen közöttünk bármi is (mindketten szinglik vagyunk, más oka van), emiatt vagyok bizonytalan, hogy esetleg érez-e bármit is irántam, csak nem akarja felfedni, mert úgysem jöhetnénk össze, vagy csak ennyire közvetlen, hogy az sem zavarja, ha a másik személyes terében van benne.


2019. okt. 13. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Mindketten függetlenek vagytok. Tehát nincs olyan körülmény ami akadája lenne a kapcsolatotoknak.

Szóval ne gyere kifogásokkal. A nagy távolság főleg nem kifogás.

2019. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
ha ugysem johetnetek ossze akkor megis mit turaztatod magad a dolgon?
2019. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhára nem azt jelenti, hogy kapcsolatot akar valaki. Csak közvetlen, nem undorodik a másiktól (esetleg megdugna), ennyi.
2019. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#3

Ez pont azt jelenti, hogy valószínűleg tetszik a pasinak a csaj. Sosem értettem, miért kell negatívnak lenni.

2019. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nem vagyok negatív, csak van baráti társaságom és ez annyira hétköznapi. Nem kell állandóan kombinálni, ha valaki normálisan viselkedik.
2019. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!