Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges visszatalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges visszatalálni egymáshoz hosszú idő eltelte után?

Figyelt kérdés
Volt már valaki abban a helyzetben, hogy véglegesnek tûnõ szakítás után találta meg újra a boldogságot a régi kapcsolatában? Hosszú hetek, hónapok, esetleg évek múltán sikerült megbeszélni a problémákat, és a közös jövõ mellett született döntés. Mindezt úgy, hogy nem tartottátok a kapcsolatot, esetleg haragban voltatok.

2016. dec. 28. 12:36
 1/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Biztos előfordul ilyen is, de nem ez a jellemző. Ami nem működik, az később sem nagyon fog. Az okosabbak tovább lépnek és előbb utóbb megtalálják a hozzájuk illő partnert.

Gondolom kérdező te most abban a fázisban vagy h nem vagy túl az exeden és reménykedsz, hogy majd együtt lesztek még.

2016. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt egy exbarátom, akit nagyon szerettem, 3 évig voltunk együtt, aztán 3-4 év után randiztunk, csók is volt, de már nem éreztem ugyanazt, mint előtte. Biztos van kivétel, de nem ez a jellemző.
2016. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon szeretem, pedig olyan csúnya szakítás volt, hogy komolyan szégyelltem magunkat. Örülnöm kellene, hogy vége van, de mégsem megy. Furcsa, hogy két hónapja azt sem tudom, mi van vele.

2016. dec. 28. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a szakítás véglegesnek tűnő, akkor hidd el, nem érdemes abban reménykedni, hogy újra együtt leszel valakivel.

Én ebben a hitben éltem egy ideig, pedig én lettem megcsalva. Nyitott kapcsolat is szóba került, és már abban is bent lettem volna, aztán persze megszakadt a szívem hogy mással jött össze.


Ha te is éppen szakításon vagy túl, ne arról álmodozz, hogy ugyanazzal jössz össze, akivel voltál.

Próbálj meg mást kiszemelni, és hidd el, hogy találni fogsz jobbat :)

2016. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, mivel az életszemléletünk eltér a kulturális különbség miatt.
2016. dec. 28. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem nagyon fognak változni, ha most nem ment, később sem fog.

Van amit az ember átértékel, átgondol, változtat a hozzá állásán, megérik a feladatra idővelstb, de a kulturális, vallási, stb. nézetek általában fixek.

2016. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább...

Ha te szúrtad el akkor tanultál belőle,ha a másik fél akkor pedig nincs értelme remémykedni...

Ennyi.Az élet nehéz.

2016. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Megeshet, anyám mesélte hogy egyetemen volt egy pasija, többször szakítottak ,elég látványosan, most mégis 20+ éve boldog házasok :)
2016. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat.
2016. dec. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!