Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki vagy? Álmodtam rólad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aventurero kérdése:

Ki vagy? Álmodtam rólad október 2. hetében.

Figyelt kérdés

Október második hetében egy reggel arra ébredtem, hogy nagyon intenzív álmom volt:

Egy házibuli-félében megláttam egy lányt, akit előtte soha: Patrícia volt a neve, olyan 165-170 cm magas lehetett, világos, kicsit kékes szürke szeme volt és vörösesszőke haja. Vékony lány volt, nagyon csinos, és sokáig csak néztük egymást. Egyszer, mikor végre kicsit távolabb álltak a többiek, megfogta a karom, és megkérdezte, hogy "Te is érzed?", amire én őszintén válaszoltam, hogy "Én is".

Soha életemben még közelítőleg sem lángoltam így fel érzelmileg senki iránt, és egész nap az álom hatása alatt voltam.


Pár nappal később édesanyám, akinek erről nyilván nem meséltem, mondta, hogy álmában egy fiatal, csinos lány szemet vetett rám. Véletlen lenne?


Akárhogy is, ha van egy hölgy, aki megálmodta a történet ellendarabját, kérem jelentkezzen!

Nagyon szeretném megtalálni Patríciát! (Akkor is, ha esetleg nem ez a neve, vagy nem pont így néz ki.)

29/F



2019. okt. 13. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írd meg, ha jelentkezett!! Kíváncsi vagyok!!🤩🤩🤩😂
2019. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem valóra válik.:) Van ilyen. Mi pl. a családban megálmodtuk, hogy egyszerre fogunk babát várni. És be is következett.
2019. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kreatív csajozási módszer... Saját ötlet vagy loptad? :D


"Nagyon szeretném megtalálni Patríciát! (Akkor is, ha esetleg nem ez a neve, vagy nem pont így néz ki.)"


Nah, most akkor mi van? Bárki jó lenne? :D



Nekem meg olyan intenzív szexuális álmom volt! Nálam is jelentkezhet bárki aki 18-40 éves nő, csinos, vékony és imádja a szexet. Ha már álom, váltsuk valóra! :D

2019. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, de nézd össze a horoszkóppal is, hogy melyik jegyre vár nagy szerelem!!
2019. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég kompromisszum késznek tűnsz, ha az sem baj hogy máshogy hívják, meg az sem, hogy teljesen másképpen néz ki :D

Azt nem súgta meg az álom a szemei színei mellett, hogy pl. mivel foglalkozik, mit szeret szabadidejében csinálni, miket kedvel, mi a hobbija, milyen zenét stb. szeret? Lehet ez utóbbiak fontosabbak lennének mint a szeme színe :)

2019. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon tetszik! Remélem megtalálod őt!
2019. okt. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kellene Makoto Shinkainak hogy van egy zseniális új ötleted. :D
2019. okt. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak is jósálmok, szerintem nem így működnek, hanem úgy, hogy bele fogsz botlani, ez random emberekre is igaz lehet. Főként, hogy nem ragaszkodsz a paraméterekhez. Ebből kapásból három az egyik ismerősömre is igaz, sőt azzal szórakozik, hogy megfogja a karodat és a hőenergiát tolja neked. Rendesen érezni, hogy bizsereg a keze. Mármint, ha fizikálisan van vonatkoztatva a dolog, mert félreérthető, hogy érzelmekre gondoltál-e vagy sem.
2019. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kívánom,hogy váljon valóra az álmod.
2019. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tényleg voltak félreérthető részek!

Szóval a "Te is érzed?" kérdés egyértelműen egy belső, testi vágynál jóval többet jelentő fellángolásra vonatkozott, amit ezek szerint mind a ketten éreztünk akkor és ott. Vagyis mind a ketten egyből megállapítottuk a másikról, hogy "Ő AZ".

A kompromisszumra való hajlás pedig csak annyi, hogy mivel álom volt - és így elég képlékeny - én csak azt tudom keresni, akit és amit láttam, de ha van egy lány, akire nem pontosan illik a leírás, de ő megálmodta ugyanezt a saját részéről, akkor óriási, gigantikus hiba lenne nem találkozni vele, mert pl. barna a haja és/vagy a szeme.

2019. okt. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!