Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy nő amikor igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy nő amikor igazán szerelmes, honnan lehet megállapitani egy nőről, hogy szerelmes-e?! Milyen a női szerelem (férfi iránt)?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szerelmes vagyok, akkor elmondom. Szerelmes csak kapcsolatban leszek, amikor már jól ismerem a másikat, addig max. vonzalomról lehet szó.
2019. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
egyértelmű,de plátói szerelem is van vonzalom ill.vágyódás vágyakozás...
2019. okt. 16. 20:30
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Amikor én vonzódom valakihez, akkor csillog a szemem, mosolygok, zavarban vagyok, vágyom a közelében lenni, aki tetszik, aki felé kezdenek kialakulni az érzések. Figyelek rá, emlékszem mit és hogyan mondott, szeretnék támasza, barátja, bizalmasa lenni, akkor is gondolok rá sokat, mikor nem láthatom. Beszélgetés közben ösztönösen is (testbeszéddel) kifejezem, hogy vonzódom hozzá és azt szeretném rajta is látni, ami bennem van.
2019. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én olyankor hülyét csinálok magamból.
2019. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
A nézéséből lehet megállapítani.
2019. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a nézéséből??pozitiv-pozitiv,negatív-negatív,poz-neg,neg-poz vagy negpoz pozneg??melyik?több nincs
2019. okt. 16. 21:38
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
# 2: Ha még csak vonzódom, akkor keresem a társaságát, a kommunikáció lehetőségét.
2019. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Amit fent leírtak teljesen igaz, csak ne legyen a nő zárkózott típus, aki megijed az érzelmeitől, mert az esetben pont hogy kerülni próbálja akihez vonzódik, kezdetben jól alakul, aztán passzívvá válik, de vágyik a másikra. Hülyén hangzik, és hülyeségnek is gondolja az ember mindaddig, amíg személyesen nem tapasztal ilyet, de remélhetőleg szerencséd lesz, és nem ilyen típus.
2019. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha titkolnom kell az érzelmeimet, akkor a kutya se mondja meg hogy szerelmes vagyok. De ha kimutathatom, akkor csillog a szemem, vigyorgok mosolygok ha vele vagyok, még a hangom is nevet ha beszélünk telefonon, apró érintésekkel, gyengédséggel éreztetem, hogy szerelmes vagyok.
2019. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
#9 Ezzel vitatkoznék. 😉
2019. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!