Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém, de lekéstem?

Figyelt kérdés

Mint kiderült egy lány őrülten szerelmes volt belém, nekem is bejött, de jó barátom is volt. Kb. 1 hónapja szerelmes lehetett belém, de én egyáltalán nem vettem észre. Rákérdeztem nála és elmondta, hogy szerelmes. Felajánlottam neki,hogy jöjjünk össze, 3 nap gondolkozás után(ő kérte) össze is jöttünk. 1 hét után kiderült, hogy már nem érez semmit. Szakítottunk.

Túl későn kérdeztem rá és elmúlt a szerelem? Van esély arra,hogy újra belém szeressen?



2019. okt. 1. 02:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha szerelmes beléd miért kért gondolkodási időt? A szerelem nem múlik el 1 hét alatt. Nem késtél le semmiről, csak ezek szerint nem ő az igazi.
2019. okt. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szerelem nem múlik el egy hónap alatt. Talán az óvodásoknál, bár a kisfiam már sokkal hosszabb ideje tervezi a házasságot két kislánnyal is. :)

Én mindig is a megbeszélés híve voltam: szerintem üljetek le (elvileg barátok is vagytok/voltatok), és beszéljétek meg őszintén. Azt gondolom, fura lehet számára, hogy egyszer csak más minőségben vagytok együtt, és emiatt lett ilyen gyorsan szakítás a vége. Szerintem még ne temesd a dolgot.

2019. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a tini kategoria. :)
2019. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem múlik el a szerelem.Valami egyéb van a háttérbe.Miért nem beszélitek meg?
2019. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csajról és a körülményekről annyit kell tudni, hogy a szülei/nagyszülei nagyon befolyásolják minden döntésében, de nem nagyon ismernek engem, max amiket rólam mesélt. Általában nagyon gyerekesen és idegesítően is viselkedik, ezért a közös baráti társaságunk is piszkálta, de én tudtam komoly témákról is beszélgetni vele. Nála makacsabb embert még nem láttam. 1 éve szerelmes volt az akkori és a mostani legjobb barátomba, de csak kavarásig jutottak, mert a srác egyáltalán nem akarta az egészet. Az ő legjobb barátnője mondta ezt, hogy már 1-2 hónapja mondogatja neki, hogy szerelmes belém, de az én lépésemre várt. (Számomra egyértelmű jeleket nem adott, néha féltékeny volt meg jóéjszakát kívántunk egymásnak minden nap, szíves dolgok is mentek rendesen, de ez annyira természetes volt számomra, hogy nem nagyon gyanakodtam. Tudom vak voltam).
2019. okt. 1. 11:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs önbizalma.
2019. okt. 1. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A csaj azt sem tudja, merre ül a moziban...
2019. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!